Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims3-ban ha lovat kellene...

A sims3-ban ha lovat kellene megjelenítenie a képernyőn, lefagy a gép. A rendszerkövetelményekkel minden oké, de akkor mi a baja?

Figyelt kérdés

Ha család létrehozásánál, vagy simán játék közben meg kellene jelennie egy lónak, akkor lefagy a gép abban az értelemben, hogy a színek sötétebbek lesznek, kicsit opálosak, az egér mozgatható, de nem használható semmire. Tehát tulajdonképpen tölt, de tudom hogy az életbe nem végezne. A többi tárgyal, simmel, állattal semmi baja csak a lóval. (Asszem a gépem nem bírja a lóbolondokat -.-) De egyébként a házikedvenc demójánál is ez volt. Csak a ló létrehozásánál "fagyott" le.

A rendszerkövetelményeknek 98%ban megfelel a gépem, mert minden megvan ami kell, amiből meg esetleg kisebb van mint kellene abból meg kettő van a gépemben, szóval az kárpótolja. Van vmi ötletetek?


2011. okt. 25. 16:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
Pontosan mi a többi két százalék? Lehet hogy az is számít!
2011. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges, hogy a videokártyával van a baj. Ugyanis amikor még csak az alap volt meg, akkor is csinált ilyet, de pl másfél óránként így besötétedett, utána elindult, és rá 10 percre ugyan ez csak akkor már ki is dobott. De megtanultam h az első figyelmeztetésnél ha mentek akkor nem leszek szívbajos xD De nemrég válaszoltam vkinek a kérdésére és nála is ez volt, de nála az összes állatnál. Ojj, komoly azt hittem csak a demo a rossz, de úgy látszik h a gépem a retardált...
2011. okt. 30. 21:22
 3/16 anonim válasza:
Mi a videokártyád pontos típusa?
2011. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, fogalmam sincs. Az biztos h valami egyszerű, alap kártya van benne. Egyébként a gépház fajtájának is úgy néztem utána (nagybátyámtól van a gép, és hát nem nagyon törődtünk az ilyenekkel), cooler master cavalier 3.
2011. okt. 31. 08:58
 5/16 anonim válasza:

így tudod megnézni: - win xp: start menü - futtatás menü - begépeled: dxdiag, majd bejön egy ablak, ott képernyő fül

- win 7-nél ugyanez csak a dxdiag-ot nem a futtatás mezőbe, hanem start menü és alul a keresés mezőbe kell beírni

- mac-nél nem tudom hogy van

2011. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Einstein vagy... Na megnéztem amit mondtál, (am XP-m van)

Nekem ezeket írta ki(igaz a fele most szükségtelen, de azért leírtam):

Név: NVIDIA GeForce 7600 GT

Gyártó: NVIDIA

Processzor: Integrated RAMDAC

Össz. memória: 250.0MB

Aktuális üzemmód: 1280X1024 (32 bit) (60Hz)

Monitor:Plug and Play

Fő nv4_disp.dll

Verzió 6.14.0010.9147 (angol)

Dátum: 2006.08.11

WHQL embléma: Igen

Mini VDD: nv4_mini.sys

VDD:n/a

DDI verziója: 9 (vagy magasabb)


A játék (sims 3 pets) követelményei(XP-re):

CPU 2,0GHz-esP4 processzor vagy ezzel egyen értékű

RAM 1 GB

Merevlemezen legalább 3,5 GB szabad hely, + 1GB hely az egyedi tartalmaknak és mentéseknek

Videokártya 128MB-os Pixel Shader 2.0 támogatással


Ehh.. kicsit hosszú lett xP

2011. nov. 1. 13:52
 7/16 anonim válasza:
A játékban is ez a felbontás van vagy alacsonyabb?
2011. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
ja nem szóltam, ezt egy másik kérdezőtől akartam kérdezni csak félrenyomtam a lap füleken...
2011. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Amúgy próbáld meg újratelepíteni az egész játékot, ha úgysem jó akkor az egész gépet! Valamelyik módszer valószínűleg beválik!
2011. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
+ Használsz titkos kódot? (testingcheatsenabled true)
2011. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!