Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims3-ban ha lovat kellene...

A sims3-ban ha lovat kellene megjelenítenie a képernyőn, lefagy a gép. A rendszerkövetelményekkel minden oké, de akkor mi a baja?

Figyelt kérdés

Ha család létrehozásánál, vagy simán játék közben meg kellene jelennie egy lónak, akkor lefagy a gép abban az értelemben, hogy a színek sötétebbek lesznek, kicsit opálosak, az egér mozgatható, de nem használható semmire. Tehát tulajdonképpen tölt, de tudom hogy az életbe nem végezne. A többi tárgyal, simmel, állattal semmi baja csak a lóval. (Asszem a gépem nem bírja a lóbolondokat -.-) De egyébként a házikedvenc demójánál is ez volt. Csak a ló létrehozásánál "fagyott" le.

A rendszerkövetelményeknek 98%ban megfelel a gépem, mert minden megvan ami kell, amiből meg esetleg kisebb van mint kellene abból meg kettő van a gépemben, szóval az kárpótolja. Van vmi ötletetek?


2011. okt. 25. 16:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja, igen tudom, az roncsolja szerencsétlen játékot(meg a gépet is). Naná. Azzal kezdem a játékot h beírom xP. Egyébként már újratelepítettem az egész játékállományt, de azt hiszem most a gépen lesz a sor.
2011. nov. 1. 18:05
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, az ügy megoldódott. Egy GeForce meghajtó programot letöltöttem és már fut rendesen a játék. Minden rendben vele. Még egyszer köszi!
2011. nov. 2. 21:13
 13/16 anonim válasza:
Hol töltötted le és mi a pontos neve?:)
2012. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy 250mb-os videokártya marha kevés ennek a játéknak.
2012. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Most már marha mindegy. Az a 250-es is viszi a játékot.

Kösz mindenkinek a segítséget!

2012. jún. 20. 17:25
 16/16 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom! Segítsetek!
2013. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!