Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem engedi telepíteni a...

Miért nem engedi telepíteni a Call of Duty:World at War-t? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
szóval letöltöttem torrentel és Daemon Tools-al telepíteni akarom (mert iso formátumban van) és ha beteszem virtuális meghajtóba előjön az az ablak ahol ki tudom választani hogy telepíteni vagy játszani akarok,stb ott rányomok hogy install és bedob egy ablakot ahol ezt írja:"A Windows nem tudja elérni a megadott eszközt,elérési utat vagy fájlt.Lehet,hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedéllyel." ha ezt bezárom előjön a vírusirtó mintha vírust talált volna de ahogy lejött leellenőriztettem vele és akkor nem talált.Akár hányszor próbálom mindég ez van.Legyetek szívesek segítsetek.Előre is köszönöm!
2011. okt. 8. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a vírusirtót... falspozitív
2011. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy kapcsoljam ki? (azt elfelejtettem hogy értelmes válaszért jár a zöld kéz)
2011. okt. 8. 21:34
 3/4 A kérdező kommentje:
win7-em van
2011. okt. 8. 21:36
 4/4 Jumper15 ***** válasza:
Indiítsd el adminisztráció módban, vagy miben, rég volt már Win 7-em, most Xp-t használok :D(ramom miatt). Ha ez sem oldja meg a problémát, akkor húzd le a meghajtódra a fájlokat, és onnan telepítsd fel.
2011. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!