Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem engedi akárhova telepíteni...

Nem engedi akárhova telepíteni a játékot?

Figyelt kérdés

Leszedtem ncore-ról az Empire Total War 11,8 gb-s játékot.

Kicsomagoltam, mountoltam, bejön egy razor1911 installer, amivel fel lehet telepíteni a játékot.

Ezzel az a gond, hogy ahol ki kell választani a célmappát, hogy hova telepítse a game-t, ott csak a C meghajtót lehet választani és azok almappáit....a D-t meg sem jeleníti. Ez azért gáz mert nekem meg van osztva, a C-n van az xp, nincs is rajta sok hely, 20 gb. Ugye a játékhoz meg 15 kéne, a D-n bőven van annyi.

De ilyet én még életemben nem hallottam!

MI AZ HOGY CSAK A C-RE ENGEDI TELEPÍTENI????:s:s:s:s:s:s


2009. dec. 22. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Telepítsd a C-re aztán átmásolod a másikra...
2009. dec. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdés már nem aktuális, további válaszokat nem várok
2009. dec. 23. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen játékok sajnos. Amúgy én úgy tudom, hogy ara a meghajtóra érdemes telepíteni programokat ahol az operációs rendszer van. Na mindegy. Ja és szerintem legközelebb a torrent hozászolásnál tedd fel a kérdéseidet ott pontosabb és hozzáértőbb választ kapsz.
2010. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!