Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem engedi telepíteni a...

Miért nem engedi telepíteni a Call of Duty:World at War-t? (bővebben lent) PONTOZLAK

Figyelt kérdés
szóval letöltöttem torrentel és Daemon Tools-al telepíteni akarom (mert iso formátumban van) és ha beteszem virtuális meghajtóba előjön az az ablak ahol ki tudom választani hogy telepíteni vagy játszani akarok,stb ott rányomok hogy install és bedob egy ablakot ahol ezt írja:"A Windows nem tudja elérni a megadott eszközt,elérési utat vagy fájlt.Lehet,hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedéllyel." ha ezt bezárom előjön a vírusirtó mintha vírust talált volna de ahogy lejött leellenőriztettem vele és akkor nem talált.Akár hányszor próbálom mindég ez van.Legyetek szívesek segítsetek.Előre is köszönöm!
2011. okt. 9. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy, hogy a lemezen megkeresed a telepítőfájlt, és abból indítod. Ha nem megy tölts másikat, ez egy előre crackelt verzió, tesztelten működik:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Asszem volt game amibe nekem is ez volt és ugyanazt csináltam amit az első válasszoló mondott , meg jobb klick futtatás rendszer gazda ként a virtuális lemez meghajtóra (számitógép/(megfelelő virtuális meghajtó ) hirtelen ezek vannak az eszembe .
2011. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!