Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vagy Aion jobb?

Metin2 vagy Aion jobb?

Figyelt kérdés

Régen Metineztem,de abbahagytam és elkedzem WoW-ozi.Egy idő után ráuntam a WoW-ra.Unalmas volt a játékmenet.A fejlődés iszonyatos és unalmas volt.Az instázás meg soha sem jött össze,mert mindig feloszlott a raid.Nem is volt jó ez a játékmenet,mert órákig kell ülni a gép elött,amire lemegy az unalmas insta.

A Metinben a fejlődés,pve és a pvp sokkal izgalmasabb volt.Egy céhháború 10-szer jobb volt mint a WoW-ban egy BG.Lehet,hogy nem valami profi játék,nincs olyan sok lehetőség,de a játékélmény a lényeg.

Szóval arra gondoltam,hogy újra Metinezek vagy elkezdek Aionozni.Melyik a jobb?


2011. jún. 30. 19:30
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

A metin2 ben 100 km ről jönnek valami mobok és megölnek.

A questek értelmetlenek, és kevés van belőlük.

A zene annyira rossz hogy leírhatatlan.

Skill nagyon kevés van.

Nem találtam olyan gombot, ami összehasonlítaná a jelenlegi fegyveremet az inventoriban lévővel.

Az interface is elég gyenge.

2011. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Miért kérdezed,hogy hány éves vagyok?Azért mert az egyik játék jobban tetszik mint a másik?-.- 20 vagyok.

A questek nem értelmetlenek,nagyon izgalmasak.És nem baj az,hogy levés van belőlük,nagyon jó így,ahogy van.Skill tényleg kevés van.A zene szerintem nagyon jó.Mi az az interface?

2011. júl. 27. 17:08
 44/53 anonim ***** válasza:
figyelj a letöltés idején is látszik melyik a jbob. gondolkozz egy játék ami belefért 200 megabájtba? vagy egy játék amihez 15 giga kellett?? ezért tart sokáig leszedni mert nagy játék. de érdekes a wowot feltudtad tenni mikor az vagy 300 gigabájt. ( ráadásul nincs is benne semmi)
2011. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
A letöltés idején múlik,hogy jó e a játék?A Metin2 hamarabb lejött,mégis jobb!
2011. aug. 1. 11:05
 46/53 anonim ***** válasza:
72%

Én jelenleg aionozok de metineztem is.


Metin:

-Kevés quest van

-A kasztok borzalmasak, sima metinen szinte csak harcossal lehet lenni, privát szerveren meg lvl 90 fölött meg az ér a legkevesebbet.

-Iszonyat kevés, és látványtalan skill van

-Nagyon kevés item van, és nem hasonlítja össze az itemeket.

-Semmi összetartást nem igényel a játék, maximum bossokhoz kell egy kis csapat

-Nagyobb szinten ha nem fizetsz szenvedés a fejlődés

-Grafika szörnyű

-Irányítás nagyon gyenge, még ugrani se lehet

-A kevés skill miatt 10 éves kis nagyképű gyerekek is elverhetnek hiába vagy okosabb nem tudsz kombinálni.

-Nagyon sok a beképzelt kiskölyök és ez nagyon idegesítő tud lenni

-Az adminok soha nem válaszolnak szinte

-A kovács eltűntetheti a fegyveredet

-Ha elakarsz adni valamit le kell raknod a karidat és nem tudsz mit csinálni


-Viszont a céhháború tényleg jó


Aion:

-Nagyon jók a kasztok, ki vannak egyenlítve

-Sok skill van és nagyon jó látványosak

-Rengeteg item és összehasonlítja őket

-A cuccokat berakod brokerbe és mehetsz tovább

-Nem tűntetheti el a cuccokat ha nem sikerül a fejlesztés

-Vannak erős mobok és bossok amiket cska csapattal lehet leütni és természetesen nagyon jó cucokat dobnak

-Lehet repülni

-Grafika nagyon jó

-Nagyrészt csak értelmes játékosok vannak

-Pvp-ben lehet taktikázni, mindegyik skill más buffot, debuffot ad, mindegyik kaszt ellen más taktika kell, így nagyon izgalmas a pvp nem pedig csak 5 skillt nyomsz végig és figyelned sem kell


Röviden ennyi jutott eszembe

2011. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Előző,miért baj,ha nem kell összetartás a bossokhoz?Éppen ez a jó benne,hogy egyedül is megölhetsz egy bosst,nem kell hívni az egész céhet.
2011. aug. 1. 18:52
 48/53 anonim ***** válasza:

Azért baj mert a bossoknak kéne a legjobb cuccokat dobni és ha mindenki le tudja ütni mindenki fullos cuccokba mászkál, és megintcsak a 10 évesek járnak jól, valamint a kasztok elvesztik így a lényegüket. Általában bosshoz kell egy nagy védelmű közelharcos, egy gyógyító aki nem engedi hogy meghaljon, valamilyen buffer, és a többi kaszt is segíthet pl. egy nagyot sebző mágus távolról sebzi, vagy egy idéző segít azzal hogy a lényét odaküldi.


És ezért természetesen jó cuccokat kapnak ha leütik,+ összetartja a klánt/csapatot

2011. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
De a bossok általában ládákat dobnak,amikben értékes fegyverek vannak.Ha egy harcos pl.sura fegyvert kap,akkor azt eladhatja.Az sem igaz,hogy így könnyű jó cuccokat szerezni,mivel ezeket fejleszteni kell,méghozzá sok pénzért és + valahánytól cuccokért is.De elronthatja a kovács.Szóval nem könnyű jó cuccokat szerezni.
2011. aug. 1. 20:10
 50/53 A kérdező kommentje:
És itt nem a bossleütés tartja össze a céhet,hanem az izgalmas céhháború.Van céhtoplista is.XP-t lehet befektetni a céhbe és,ha egy bizonyos mennyiségű xp összegyűlik,akkor ki lehet fejleszteni néhány különleges képességet,amit céhháború közben használhatnak a céhtagok.Minél több győzelem van,annál elöbbre van a toplistán.A céheknek lehet telkük is,ahol van kovács és alkímista.Ha jól tudom,akkor a játékosok által elköltött pénz a céhtelken,a céh pénze lesz,
2011. aug. 1. 20:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!