Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 karakterek hogy melyik...

Metin2 karakterek hogy melyik a jobb az karaktereknél?

Figyelt kérdés

A harcosnál melyik a jobb a testi vagy a mentális.

a suránál melyik a jobb a kard vagy a mágia.

a ninjánál melyik a jobb a tőr vagy az íj ninja

és végül a sámánál melyik a jobb a sárkány vagy a gyógyító


2011. jan. 29. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

én ezeket szerettem

testi

fekete mágia

nindzsánál mindkettő de sima szeron ijjásszal 1edül lehetetlen fejlődni

sárkány sámli

2011. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Harcos:

Fejlődés: Mentális : gyorsan lehet vele fejlődni a nagy def miatt..és nagy szinten pvp-be sokat sebez a skillje.. Testi: elején gyors a fejlődés, de ha jól van csinálva a kari, akkor pvp-be jó lesz..

Sura: Kard: kis lv-en lassú a fejlődés és gyenge kari(kis lv-n), de nagy szinten rohadt erős és fejlődni vele a legjobb.. Mágia: fejlődni nagyon vacak vele, viszont pvp-be ha jól meg van csinálva, nagyokat csap..

Ninja: Tőr: fejlődni jó, és pvp-ben is jó, ha jól meg van csinálva..

Íjász: fejlődni nagyon vacak.. de pvp-ben, ha nincs ellene defed, akkor nagyon nagyokat visz a skillje..

Sámán: Sárkány : Elején ez sem erős karakter, de nagy szinten erős lesz.. Fejlődni jól lehet vele nagy szinten, és pvp-ben is jó, a buffok miatt..

Gyógyító: Fejlődésben nem a legjobb, de pvp-ben a gyógyítás miatt nagyon jó karakter, és gyorsan töltődik a skillje..


Ez az én véleményem|| BB

2011. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
IGEN IGAZADVAN::))))
2011. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!