Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vagy Aion jobb?

Metin2 vagy Aion jobb?

Figyelt kérdés

Régen Metineztem,de abbahagytam és elkedzem WoW-ozi.Egy idő után ráuntam a WoW-ra.Unalmas volt a játékmenet.A fejlődés iszonyatos és unalmas volt.Az instázás meg soha sem jött össze,mert mindig feloszlott a raid.Nem is volt jó ez a játékmenet,mert órákig kell ülni a gép elött,amire lemegy az unalmas insta.

A Metinben a fejlődés,pve és a pvp sokkal izgalmasabb volt.Egy céhháború 10-szer jobb volt mint a WoW-ban egy BG.Lehet,hogy nem valami profi játék,nincs olyan sok lehetőség,de a játékélmény a lényeg.

Szóval arra gondoltam,hogy újra Metinezek vagy elkezdek Aionozni.Melyik a jobb?


2011. jún. 30. 19:30
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
De én itt egy guildba nem tudok jelentkezni,mert nem tudja a guild vezére,hogy mit írok.Egy ruhát nem tudok eladni ott más játékosnak.
2011. júl. 1. 13:54
 12/53 anonim ***** válasza:
az eladashoz nem kell angol. beteszed a brokerbe amit akarsz es beirod az arat es kesz. a legiomban vannak paran kik voltak rev-en, es semmi jot nem mondtak rolla
2011. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
amugy jelenkezgetsz magyar legioba, ott megertik h mit irsz.
2011. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Ok,de honnét tudjam,hogy melyik a magyar légió?Meg beszélgetni se tudok másik játékossal.Valaki meghív csoportba és nem tudom,hogy most mi történik.Mondják,hogy mit ölünk én meg nem értem és kiraknak a csoportból.

Amúgy ez a légió olyan mint pl.a WoW-ban a guild?

A 2.0.0.2 Aion klienst honnét lehet letölteni?

2011. júl. 1. 16:31
 15/53 anonim ***** válasza:

legio - guild

a magyar legioknak altalaban magyar nevuk van.

es instakba jobb legiotarsakkal menni, igy kikerulsz egy rakas noob-ot, es nem lopnak meg

es csak a revo van lemaradva a 2.0 val, minden normalis szeron a 2.5 fut

2011. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
most jutott eszembe, a mystik aion is magyar szero es biztos h 100x tobben vannak mind rev-on
2011. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,játszottam a MysticWorld Lineage 2 szerverén és nagyon kevesen voltak rajt.Amúgy meg nem baj,ha 2.0.0.2-es a szerver,úgyse Aionoztam még és így legalább átélhetem a a régebbi patcheket.

Amúgy a Mystic Aionon hányan vannak?

2011. júl. 1. 21:24
 18/53 A kérdező kommentje:

Na,megnéztem a szerver weboldalát,lehet,hogy mégis ide megyek,a hétvégén úgyis dupla xp-t kapok.Meg a telepítés is könnyebbnek tűnik,mert 2.5-ös verziót több helyről is lehet letölteni.

De mennyien vannak itt?Jó szerver?Mert hallottam róla pár rossz dolgot.

2011. júl. 1. 21:30
 19/53 A kérdező kommentje:

Ja és akkor lehet egyedül is menni instákba?Egyre jobban hangzik.:) A WoW-ban mindig feloszlott a raid,amire bejutottunk volna...

Amúgy ez az Aion ilyen fejlődős játék mint a Metin2 vagy a max.szinten kezdődik az igazi játék,mint a WoW-ban?

2011. júl. 1. 21:51
 20/53 A kérdező kommentje:
Amire ez letöltődik...Azt hiszem,hogy mégis inkább Metinezek.
2011. júl. 3. 17:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!