Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék egy Xbox360-at vagy...

Szeretnék egy Xbox360-at vagy ps3at venni vélemény, teszt?

Figyelt kérdés
azon gondolkoztam h talán lassan elavul és nem szeretnék úgy járni h most megveszem aztán 1 év mulva kidobnak valami újat és már nem lesz játék rá nektek erről mi a vélmenyétek?
2011. jan. 26. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A ps3-nál csak némely exkluzív játéknál szebb a grafika. Ami megjelenik mindkettőre, ott kivétel nélkül a 360-as a jobb verzió (mondjuk szerintem elhanyagolható a különbség). A két gép meg nagyjából ugyanolyan erős, jó lenne a procik számánál kicsit tovább is látni, és figyelembe venni a bus-vezérlést, a gpu-t és a processzorok struktúráját. Mindjárt nem olyan elavult az a 360. Véleményem szerint meg azt a konzolt kell venni, ami van a haveroknak is, hogy lehessen online együtt tolni, illetve amelyiknek jobban tetszik az exkluzív játék felhozatala. Ennyi, rossz választás nincs.
2011. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
NE vegyél Xboxot sztem! Nekem 3-m is volt mindegyik 3LEdes lett! Am lehet hogy a PS3 tovább húzza majd me erősebb a belseje!
2011. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Afelol nem kell aggodnod, hogy elavulnak...

Varhatoan 2015-2016 tajekan fog megjelenni a ps3 es az xbox 360 utodai. Meg amugy is: Mikor megjelennek az ujabbak, utana meg 1-2 evig biztos fognak megjelenni ezekre is jatekok. Pl. PS2-re iden is adtak ki jatekot, pedig mar 2006-ota van ps3.

2011. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

04-09 17:37


Mitől lenne jobb az Xbox Live, mint a PSN? Talán, mert fizetős az Xbox Live!


Az USA PSN überkirály! Ingyenes online magazin, a Pulse, FULLHD-ban, srb...


Szerintem a PSN sokkal jobb, mint az Xbox Live!

2011. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!