Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék egy Xbox360-at vagy...

Szeretnék egy Xbox360-at vagy ps3at venni vélemény, teszt?

Figyelt kérdés
azon gondolkoztam h talán lassan elavul és nem szeretnék úgy járni h most megveszem aztán 1 év mulva kidobnak valami újat és már nem lesz játék rá nektek erről mi a vélmenyétek?
2011. jan. 26. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy még elcsúszva, szerintem még 2-3 évig tuti nem jön új gép. Ha meg jön, azt úgyse érdemes egyből megvenni, mert az elején elég gyenge minden új generációs játék, ezekre meg lesz egy csomó tök jó. De ettől még nem kell tartanod.
2011. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Xboxot vegyél nekem is az van 10000Ft-ért kiflashelteted és annyi játékod lesz rá mint a nyüh...:D Grafikailag ugyan az mint a PS3 amit (!még!) nem lehet kiflashelni...
2011. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már ps3-at is lehet flashelni, pár hete hozták nyilvánosságra egy hacker konferencián, bárhonnan beszerezheted (PSGroove), simán pendrive-ról rá lehet rakni a ps3-ra. Van is cirkusz körülötte rendesen. Szóval ugyanaz, mint a 360. (Személyes megjegyzésem, hogy amióta nem flashelt gépem van - xbox egyébként -, azóta sokkal jobbakat játszom. Egyrészt ott a multi, ami hónapokat rádob egy játékra, másrészt csak olyan játékot veszek meg, amit tényleg kijátszok, nem csak áll hegyekben a sok összekarcolt dvd. Az meg hogy tizensok ezer egy játék...hát nagyon ritka, hogy ennyit költenék rá, max az olyan címeknél, amit az első napon megveszek, annyira várom. Ebben az esetben meg nem sajnálom. Egyébként meg ott az ebay, vatera, konzolstudio, überkonzol, konzolvilág és még rengeteg-rengeteg jó kis bolt.)
2011. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én az Xbox360-at ajánlom, slimem van, nem rég vettem, nagyon jó
2011. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mate1996 válasza:

Szerintem PS3-at vegyél mert sokkal tovább ki fog tartani játékok szempontjából hardveresen, mint az xbox360.

Nekem is ps3-am van. Az a sok ingyenes demó, meg az ingyenes net, miatt válsztottam a PS3-at na meg a játékok GT5...stb.

Egy jó tulajdonsága van az xboxnak az hogy kilehet flesh-elni és ott a kinect. A PS3-at is kilehet ütni de akkor vagy nem lesz net vagy valami más nem lesz, szóval a PS3-at a mai programokkal még nem érdemes kiütni.

2011. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
PS3 :D:D mindenképpen grafika szebb nekem a controller is jobban tetszik és ezt nem is kell flashelni elég egy fat 32 formátumu pendrive meg tudok ajánlani odlalt és meg van csinálva full ingyen és torrenten szeded le a játékokat :D
2011. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

[link]


előző voltam

2011. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

PS3 egyértelmű!!!!!!!! :D

xbox már elavult :D

2011. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Xbox 360!Van rá egy csomó tökjó játék, ami ps3-ra nem jött ki: Left 4 Dead 1-2

Fable 2-3

Halo 3-3 ODST-REACH-WARS

FORZA 2-3

Kinect játékok

Alan Wake

Crackdown 1-2

Gears of War 2-3

Lips

stb...

Ott a Live ami sokkal jobb, mint a PSN.

A Kinect is sokkal jobb, mint a Move(amit a WII-ről másoltak.)

...

2011. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én is gondolkoztam ezen de szerintem xbox györsabban reagál mint a ps
2011. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!