Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Junior honfoglalózók titeket...

Junior honfoglalózók titeket nem idegesít, h beszólogatnak a korotokra?

Figyelt kérdés

Nekem ha juniorban vezetek v nyerek folyton beszólogatnak + írogatnak, h biztos öreg vok azért nyertem, takarodjak innen a 30 évemmel, ne itt rontsam a levegőt+a statisztikájukat.

Múltkor is tudtam mikor készült a Macskafogó, erre h én akkor már biztos éltem, milyen köcsög vok, menjek innen.

Ennyire bántja őket h más okosabb??

Persze ha veszítek akkor lesajnálnak, h azé nem 8éveseknek készült + dehülye vagy.


10-15ig írják h lehet játszani, 14 vok.

[link]


2011. jan. 21. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

ne törődj velük! Amúgy én 18 éves vagyok, és néha én is belépek juniorba:D Szóval jogosan küldenek az anyámba:D

De a vicc, hogy ezt sokszor olyan kérdés után szokták mondani, hogy mondjuk mittomén: a 4 ország közül melyik nem Magyarország szomszédja: Románia, Szlovákia, Ausztria vagy Finnország. Szóval összefoglalva általában a buta gyerekek szoktak észt osztani.

2011. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Néha legszívesebben törölném a kis chat ablakot, én úgyse írogatok bele mert nem tudok olyan gyorsan gépelni + játszani is 1szerre.

Mások fikázását nem akarom olvasni, +vannak akik az msnem akarják elkérni az 1. percben :D sztem a honfoglaló nem erre való, én játszani megyek oda nem ismerkedni.

2011. jan. 21. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy le lehet tiltani, hogy ne lásd, amit írnak.
2011. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!