Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pest megyében hol (kitől? )...

Pest megyében hol (kitől? ) lehet megtanulni kontaktlabdázni? Esetleg van valaki közületek, aki tud? Ha igen, mennyi ideje, és mennyi idő volt, amíg elsajátította? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=FX7xruR12YA <--- A napokban akadtam rá erre a videóra, és teljesen elbűvölt... Nagyon szeretném ezt én is megtanulni. 15 éves lány vagyok amúgy. Fontos lenne. YouTube-on néztem még egy jónéhány videót erről, olyat is, amin a technikáját mutatják, de azért az lenne az igazi, ha személyesen tanulhatnám valakitől. Nem ezzel akarok "sikereket" elérni, csak a magam szórakoztatására... Köszönöm a normális válaszokat!

15/l


2011. jan. 1. 10:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz kategóriába írtam, akkor elnézést! De azért írjatok választ, kérlek titeket! Fontos!
2011. jan. 1. 10:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Ááááá... A light rutin 1 labdás fele. :D Pest megyében fogalmam sincs. Én Nógrádból vagyok. De ha tudsz angolul a contactjuggling.org az ajánlott kiindulóoldal. Én olyan 4 hónapja csinálom és autodidakta (meg kétbalkezes) vagyok. Mennyi idő alatt lehet megtanulni? Attól függ mit akarsz. A kontaktzsonglőrködésnek elég sok trükkje / technikája van és úgy tippelem kb. SENKI sem tudja az összeset... ráadásul még elég új előadóművészeti ág ahhoz, hogy még mindig találjanak ki újakat. :)
2011. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!