Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszed a call of duty...

Ha megveszed a call of duty black ops-ot és korhatáron alatt vagy akkor baj lesz abból?

Figyelt kérdés
csak 12 vagyok de egy csomó haveromnak megvan
2010. nov. 12. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Fiatalkorúak börtönébe kerülsz, én most szabadultam GTA IV miatt... HÜLYE, MI A FRANC LEHETNE???!!! Senkit nem érdekel ki veszi meg... -.-
2010. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább vagy szülőddel, vagy rendeld meg és szülőiddel vetesd át.Ha észreveszik, hogy fiatalkorú vagy, elkérik a személyi igazolványodat, és ha lássák, hogy nem múltál 18, nem adhassák el, mert a boltot is bezárhassák akár.
2010. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi és hogyan lehet megrendelni?
2010. nov. 12. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Például egy Online boltban, akár a CDgalaxis.hu -n vagy 576.hu -n, vagy hasonló Online boltokban, de az a lényeg, hogy kiszállítsák.És akkor vedd rá a szüleidet, hogy ők vegyék át, és akkor gond nem lehet, hisz az átadó is lássa, hogy aki rendelte, az egy felnőtt személy.
2010. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Én tizenhárom évesen vettem meg boltban a GTA 3-at, egy szót nem szóltak, nem hogy még személyit kérjenek. A másik dolog, hogy ha ilyet kérdezel kérdező, akkor az szvsz alapból rossz.
2010. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket
2010. nov. 13. 18:07
 7/11 anonim válasza:
azta rohadt ekkora hülyét ki etettet meg ilyenel?? xD
2010. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én amikor 12 voltam akkor is nagyban letojtam a korhatárt, mert 2 csepp vér miatt már 18-as...na jó néha mondanak egy-két csunya szót benne, de őszintén szólva KI A LÓPIKULÁT ÉRDEKEL?;)
2010. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előzőnek végülis igaza van: 18 és afelett már az ember felnőttnek számít.És a felnőttek mit csinálnak inkább?Dolgoznak.A játékokat pedig gyerekeknek szánják, nem felnőtteknek, tehát a korhatárt kicsit újra kéne dolgozni: például a horror meg ilyesmi játékot 15 évesen, és csak saját felelősségre játszhat az illető.
2010. nov. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Istenem miért járnak ilyen nyomorultak ide mint a 2. hozzászóló? -.- itt műveltkedik ahelyett hogy megmondaná: Hülyegyerek megveheted mert le se MOST FIGYELJ szarják.... bár nem neked való mert gondolom 12 évesen nincs anni angoltudásod hogy megértsd miről szól a játék, szal annyi hogy mész azt lősz.... vagy megveszed azt kiderül hogy nem fut el az 5 éves gépen...
2010. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!