Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A twilight saga könyveket...

A twilight saga könyveket megveszed keményborítósba vagy megvárod még kiadják puhaborítósba?

Figyelt kérdés
és miért??én megvárom míg kijönnek puhába igaz 3-4 hónap mindig de így olcsóbba , és am is tudok rájuk vigyázni
2009. dec. 15. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg se veszem.
2009. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
nemmmindegy hogy kemény vagy puha a borító? vagy most ebben mi a lényeg?
2009. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy mert 1000Forinttal olcsóbb a puha borítós, amúgy megvárom a puhaborítósat mert eleve olcsóbb és jobban is szeretem hajtogatni a könyvet:)
2009. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En kemeny boritos "fun" vagyok, tudom hogy az dragabb, de en megis sokkal jobban szeretem oket. DE, ez csak altalanossagban igaz. Pl. Stephenie Meyer eddigi osszes megjelent regenye megvan, es mind puhaboritosban. Ezekkel sincs kulonosebb bajom, mondjuk a twilight nekem filmes boritoval van meg, ami igy utolag nagyon nem tetszik mert csunyan megtort a gerince mikor kiolvastam:| Ez a fo oka amiert inkabb a kemenyfedelueket szeretem.:)
2009. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem veszem meg, viszont ha más könyvről van szó, vékony könyv- kemény borító, vastag könyv- puha... És semmiféleképpen sem ragasztás... persze vannak kivételek, igazából a keményet jobban kedvelem....
2009. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és választadó válaszokat xD!
2009. dec. 16. 18:43
 7/8 anonim válasza:
én nem tudnék várni a puha borítósig!!! XD
2009. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egyidőben jelennek meg, ha nem akkor is a keményet veszem meg! az úgy szép! láttam a boltban puhában és háááát..... nagyon nem tetszett! a keményre szavazok! így szebbet mutatnak a polcon! mind a 4 keményben:D
2010. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!