Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Közv. Kutatás. Te megveszed...

Közv. Kutatás. Te megveszed azt a filmet ami megtetszik, vagy inkább letöltöd/lemásolod? Mi a véleményetek a "kalózkodásról"?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a kedvenc filmjeimet gyűjtöm, úgyhogy megveszem.

De van másolt filmem is.

2009. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs pénzem megvenni az eredetit, bár ha tehetném, kifizetném értük azt a pár eezr forintot. Szóval a filmjeim 90%át letöltöm v kölcsönzüöm és úgy nézem meg.
2009. szept. 13. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Hát, nekem sincs olyan sok pénzem filmekre, de a pénzemből mindig félre teszek. Persze csak max. 2000 Ft-ig veszek filmet, de inkább 1000 Ft alatt. Néha iszonyat jó áron lehet hozzájutni ritka filmekhez is. Mindig figyelem az akciókat, és a legolcsóbban veszem meg.

Egyébként az xpress.hu-ról szoktam rendelni, vagy nagyobb bevásárlóközpontokban szerzem be őket.

Igaz, még csak 61 eredeti filmem van (messze vagyok még a nagyoktól, akiknek kb. 1000 van), de lassan bővítgetem a gyűjteményem.

2009. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretek nagyon azt megveszem. Pl. kedvenc sorozatok (LOST, Jóbarátok, stb.) meg kedvenc filmeket is...

Az új filmeket általában moziban nézem meg előszőr és ha tetszett akkor megveszel/letöltöm.

Régebbi filmeket pedig letöntöm, mert minek vegyem meg, ha azt sem tudom, hogy tetszeni fog-e? Lehet végig sem nézem...

2009. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ha megakarok nézni egy filmet akkor elsőnek mindig megpróbálom letölteni. Sokszor fizetős oldalakon találok csak rájuk, de nem gáz mivel olyankor általában 3 napig tölthetek filmeket és akkor már nem csak azt az egyet töltöm le. Ha nem tudtam letölteni, akkor várok míg valahova felrakják vagy ha megy mozikban akkor megnézem ott, vagy körbe kérdezgetek ismerőseimnél, hogy ki tudná megszerezni. Eredeti filmet csak akkor veszek, ha látok egy filmet 1000Ft alatt és akkor is csak nagy ritkán. Úgy vagyok vele, hogy mindig van jobb dolog is amire eltudnám költeni azt a pénzt. És amúgy is mért fizessek azért amit kicsivel később ingyen vagy pár száz forintért más filmekkel együtt letölthetek?
2009. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami jó, azt megveszem. Az meg vicces, hogy kb. 500 ft-ért is vannak durva filmek.
2009. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak jó áron, jó filmek. Én egyszer a Mesterséges értelem című film feliratos változatát találtam meg egy élelmiszerboltban. Csak miután kibontottam, akkor derült ki számomra, hogy ez a 2 dvd-s változat! Ja, és csak 490 Ft volt!! :) Még egy rakat híres (nem gagyi, mint némelyik 100 Ft-os) film volt ott.
2009. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!