Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Nintendo...

Mit gondoltok a Nintendo Switch játékkatalógusáról?

Figyelt kérdés

szept. 8. 14:52
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
61%

Bár nyugaton divat leszólni, de a stilizált grafika nem a legkönnyebb. Annyira nem hogy jelenleg a genshin impact a világ legdrágább játéka 700 millió dollárnyi yuanos költségvetéssel, és azért anime grafika mert Kínában arra van kereslet.


[link]


A vicc az hogy be volt jelentve switchre de a mihoyo szerint túl gyenge a switch a genshin pc/konzol grafikához, mobilos grafika meg nem lenne jó tv módban azért nem jelent meg. Megjegyzem a genshin impact alatt a PS4 is nehezen tartja a 30fpst.


Viszont én nem hasonlítanám a zeldához. A Zelda tears of the kingdom nagybetűs videojáték, míg a genshin: csak duma és duma és duma és ... lootolj az anime lányért vagy fizess és néha túl könnyű. Jó, túloztam nem olyan rosszak a mihoyo játékai csak a free2play játékok hülyeségei néha idegesítőek.

szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

[link]

Ennyit a 700 milliós költségvetésről.

szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Krisipoke ***** válasza:
61%
Ez egy 4 éves cikk. Azóta folyamatosan fejlesztik a játékot, és nagyobbnál nagyobb kiegészítőket, történeteket, térképeket, stb raknak bele. Vagy 4 éve ingyen dolgozik a csapat? :)
szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nekem is sokszor van az az érzésem, hogy a modern realista grafikájú játékok vagy egyfajta szimulációk, vagy pedig interaktív mozik. Nincs vele baj, a realista grafikához ezek passzolnak a legjobban. De amit pl a 31-es mond a Zeldáról hogy nagybetűs videójáték, azt átérzem, és hasonlóra próbáltam utalni én is. Hogy van egy elvontabb absztrakt világ, egyedi rajzstílusban, egyedi lényekkel és sokszor egyedi mechanikákkal. Plusz a zene, ami sokszor nagyon mágikus hatású. Ráadásul a régi klasszikus élményekhez nyúl vissza többnyire az egész játék is, csak modern kinézettel. Nekem még volt Super Nintendom, és ott pl a saját gyártású daraboknál ez a báj nagyon is jellemző volt. Meg pár nagyobb kiadónál még akik exkluzívan csak nekik gyártottak. Habár ehhez lehet tényleg már elvontság kell manapság, mert látom hogy sokan a stilizált platformereket is lefikázzák hogy gyerekjátékok. Pedig van indieben is, és a legjobbak között nincs két hasonló, annyira el tud térni a stílusa és hangulata.
szept. 11. 22:48
 35/37 anonim válasza:
61%

Igen a 100 milliós költségvetés a genshin impact 1.0ra vonatkozott. Azóta négyszer akkora a játék térképe is, kb 5-6 hetente jön egy frissítés, amivel kb tíz óra plusz tartalom jön "ingyen" fizetni akkor kell ha nem csak néha egy-egy karaktert néz ki magának valaki, különben nem kell, de úgy látom így is elég sokan fizetnek (minek? ) Kínában és Ázsia többi részén a genshin ma már alap játék (mint itt a gta)


A valósághű grafikáról annyit hogy töltsd le az unreal enginet és meglátod hogy elég egyszerű össze kattintgatni egy valósághű grafikával helyszínt unreal storeban lévő ingyenes assetekkel is igaz akkor még nem történik semmi de van egy valósághű helyszíned.


Csak arra reagáltam hogy cel shaded grafika a legegyszerűbb lenne. Szerintem valósághű grafika egy kicsit sem bonyolult mai technológiával mobilra ott van a COD mobile, PUBG mobile stb ingyen.


Valósághű vagy jól kinéző cel shaded technikailag ugyanaz megvalósítani csak más stílus.

szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom mi olyan nagy szám a Zelda ban, vagy úgy a Switch túlárazott játékaiban.

Se karakterszerkesztő, se szinkron.

Unalmas, gyerekes fs.

A Nintendo mindig is bujzsuár konzol volt. Super Nintendo óta semmit se tudtak felmutatni a szrjaikon kívül.

Mario, Zelda, Pikachu, stb.

Meg kérdező, az első oldalon még itt kérdezgetted hogy mi van, most meg a másikkal isteníted a Nintendo-t.

Full hiteltelen vagy.

Hagyjad már magad, kiszállok Én is.

Nyomjátok OLED en a Nes címeket, cel shaded szrokat 🤣

szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Attól hogy kötekszel, negatív és gonosz vagy, még nem lesz igazad. A lepontozás se volt fair azok felé, akik kedvelik a stilizált darabokat.
szept. 11. 23:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!