Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hosszú az Immortal...

Kedves Vezető kérdése:

Milyen hosszú az Immortal Fenyx Rising ? Nektek bejött ?

Figyelt kérdés

Most vettem meg switchre, az egyik eladó

:"Fúj Zelda copy"

a másik :


"Nem, ez Zelda+Ac Odyssey"


Na már most Én is annak látom, de valahol azt írják 25 óra, Redditen láttam már 50 et is, stb.

Köszi. ✌️🙃



szept. 6. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi az a Zelda. De nekem bejött, mert szeretem a görög mitológiát. Néha tud egy kicsit irritáló lenni, de nem bonyolult játék.
szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem a kedvenc AC m , az Odyssey, és soulsos vagyok, szoval akkor érdemes a legnehezebben kezdeni ? Szeretem ha nehéz egy game.
szept. 6. 18:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és milyen hosszú kb ? 🙃
szept. 6. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint sose Zelda-ztam mert nincs nintendom. De az Odyssey kedvenc AC-m.


Ami Fenyx-et illeti:


[link]


DLC-kre 30 órát összesen, a fő játékra meg 93 órát irnak ha nem kapkodva, mindent megcsinálva akarod végigvinni.

szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.😎✌️

Nekem is a kedvenc AC-m.

Zelda-nak is megvan a feelingje, elvileg ez sokat "ihletődött belőle", de engem nem zavar, mert az Ac O. Is fasza, meg a Zelda is.

szept. 6. 18:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Fuh, de rohadt messze van a karakter, alig látni switch oled en..
szept. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!