Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3, poe-hez hasonló...

Darklord88 kérdése:

Diablo 3, poe-hez hasonló játékot ami tényleg f2p tudtok?Mármint max kosztüm cuccokat lehet venni p2w játékosoknak de előnyre enm lehet szert tenni vele?Poe túl komplikált. Diablo 3,immortal meg ahogy néztem p2w.

Figyelt kérdés
Esetleg más ami grafikailag,játékmenetben hasonló?Gagyi grafikai játékok mint cabal stb nem érdekelnek
júl. 20. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát f2p-be nem igazán fogsz találni minőségibbet. Szerinted ma már mégis mennyibe kerül 1 szerver fenntartása?
júl. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Diablo 3 már a kiadása után nem sokkal beszüntette az RMAH-t, ahol valódi pénzért lehetett venni cuccokat. Vagy visszahozták azóta? 10 éve játszottam vele utoljára.
júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan még mindig helytelenül használják a "pay to win" kifejezést. Nem azt jelenti, hogy bizonyos tárgyakat csak valódi pénzért lehet megvenni, hanem hogy azok olyan (számszerű) előnyökhöz juttatják a tulajdonosukat, amikkel az ingyenes játékosok nem tudnak versenyezni. Jelenleg egyetlen nyugati játékban sincs ilyen mechanika, de pl. a Dél-koreai játékoknál teljesen bevett szokás.
júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.as igen arra gondoltam, hogy nem jut előnyhöz játékon belül
júl. 22. 04:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!