Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Nintendo...

Mit gondoltok a Nintendo Switch játékkatalógusáról?

Figyelt kérdés

szept. 8. 14:52
1 2 3 4
 1/37 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Épp az Immortal Fenx Rising-et nyomom..

Vegyesek a gondolataim.

Amikor megvettem a gépet YT-n láttam milyen játékok vannak rá, akartam egy hordozható konzolt.

Megvettem 140 ért az OLED et, hidegzuhanyként ért hogy nincs Store feltöltőkártyája, csak bankkártya.

Szóval lenne egy csomó minden amit megvennék, de nem tudok.

A fizikai címeket nem frissítik a boltok.

Nagyjából így fest a kínálat:

Van vagy 10 AAA multiplatform game, Mortal, Skyrim, Witcher, stb, azok is átlag 20 ezerért újonnan, meg a rahedli cel shaded game.

Minden bolt oldalán ott a cím, és hogy "elfogyott".

(Kérdés miért nem rendelnek, ha megveszi az ember a 140 ezres konzolt)

Facebook csoportokban, stb kell vadászni a kártyás játékokat.

Konkrétan nehezebb beszerezni rá egy fizikai játékot, mint egy pakk füvet.😁

Ezt a játékot (Immortal) még kijátszom, aztán eladom, mert nekem ez nem ér meg így ennyit.

Telefonon több új cím van kassan.

Meg az emulátorok is ott vannak telón, Ps2, stb..

Egy Super Mario All Star használtan 30ezer, ennyiért vesz az ember egy RGH-s Xbox 360 at tele játékkal.

De van újonnan is, pl:

[link]


Ebből meg kijön 2 használt Ps4.🤦

Meg, nyomom ezt az Immortalt is, de a telefonomon szebb pl az Ex Astris, vagy az ingyenes Tower Of Fantasy, és a játékmenet is hasonló.

Earrth Revival ról nem is beszélve:

[link]

DE, nem lenne ezzel gondom, ha ne lenne ilyen körülményes 1 game beszerzése, nem lennének túlárazva a gamek, mert azért a store ban is főleg régiek vannak, amiket már kijáttszottam valamin.

Ez az Immortal Fenx Rising nagyon bejön pl, 10 órám van benne, de még az elején vagyok, viszont van vagy 5 féle ellenség, a lootok nem igazán érnek semmit, de mégis tetszik.

Meg hordozható konzol, de a dokkolt ethernetesek előnyben vannak mondjuk egy mobilnettől.

Szóval ezek a gondolataim róla.🙃

szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Kedves Vezető ***** válasza:
*lassan
szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
34%
Mocskosul drágák a játékok, de ha ennyiért is megveszik, miért adnák olcsóbban?
szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Kedves Vezető ***** válasza:
69%

A Store ban lennének akciók, csak Én is elmentem kezesnek, nem fizetik, Switch miatt meg nem akarok bankszámlázni😃

És csodás országunkban vannak ezzel így páran, rengeteg boltban hallottam hogy a feltöltőkártyát keresik, ezért oly népszerű a CFW dual boot, de nekem nem éri meg elbszni a multit.

Meg ha a fizikai címek frissülnének sem lenne akkora a tré.

Mondjuk Vampyr, Bloodrayne, Resident Evil ek, Dragons Dogma, DB Xenoverse 2, ezeket simán megvenném.

Szóval ha nem kellene úgy keresgélni, és úgy lennének drágák, az is másabb lenne.

Nemrég volt Ps store ban Witcher 3 Complate kétezerért, meg azért egy Last Of Us 2 ért szívesebben adtam 20 ast anno.

Ez van, lehet szeretni amúgy a gépet, de ma ár-érték arányban elég sovány , a fentebb említettek miatt :)

szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
És a saját játékaik, illetve indie fronton mi a helyzet? Vagy Steam deck jobb lenne indie-re? Egyáltalán mennyi saját exkluzív Nintendo játék van most, és mennyire jók?
szept. 8. 19:02
 6/37 Kedves Vezető ***** válasza:
77%

Van 2 Zelda, meg egy csomó más cel shaded exkluzív,

(Amik ma, egy mobilos Tower Of Fantasy/Genshin, stb, mellett már szerintem nem akkora ászok, mint 17 ben.

Indie-k is vannak, pl a Hellblade kiemelkedően jó port, de kisebb indie--k is vannak, vagy vannak régebbi értelmes gamek, pl Bloodrayne, Shadowman, de csak Store ban, kevés fizikai cím van idehaza.

Szerintem ha teheted Steam Deck, mert habár drágább a gép, a játékok olcsóbbak,, Én pár játékkal, tokkal, stb már 250 felett vagyok.

szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Krisipoke ***** válasza:
32%

Két nagy csoportra osztanám a játékosokat most jelen helyzetben. :D


Vannak az olyanok, mint amilyen Kedves Vezető is, tehát akik alapvetően a multiplatform AAA címeket keresik, nagyobb, nyugati fejlesztőktől, és a grafika realizmusa az egyik legfontosabb egy játékban. Ha te is ilyen vagy, nem ajánlanám a konzolt és a kínálatát, mert csalódni fogsz (ahogy az ábra is mutatja): lényegesen kevesebb nagy multiplatform cím van rá, és többnyire azok is valamilyen szinten lebutított verziók. Akárhogy is nézzük, a Switch egy idén 7 éves, hordozható gép, amiből a prémium verzió is olcsóbb, mint egy középkategóriás mobiltelefon. Ezek a multiplatform címek tényleg nem is túl nagy mennyiségben elérhetőek, viszont ennek elsősorban az az oka, hogy aki Switchet vesz, általában nem ezeket keresi, és tudja, hogy nem ezekben jó.


Én a másik csoportba tartozom, és bátran kijelenthetem, hogy bár közel 30 éve játszom, egyedül maximum a PC a gyakorlatilag végtelen játékával az egyetlen, ami veri a Switch játékkínálatát, és az sem teljesen. Én alapvetően inkább a kreatívabb, stilizáltabb játékokat keresem, és azon belül is a grafika egy nagyon sokadlagos szempont számomra egy játéknál, ha nem a legutolsó.

Nincs mit rajta szépíteni: a gép említésre méltó játékainak a 99%-a vagy belsős Nintendo cím, vagy indie. A Nintendo belsős játékainak a nagy része, főleg a nagyobb címek elképesztő mennyiségű figyelemmel és tudással készülnek. Nehezen fogsz olyan jó, ötletes, és tartalmas open world kalandjátékot találni, mint a Zelda: Breath of the Wild, olyan 3D platformert, mint a Super Mario Odyssey, olyan verekedős játékot, mint a Super Smash Bros. Ultimate, olyan 2D platformert, mint a Donkey Kong Country: Tropical Freeze, olyan (antirealisztikus) versenyzős játékot, mint a Mario Kart 8 Deluxe, és még sorolhatnám. És akkor még nem is beszéltünk az elérhető, régebbi konzolos Nintendo játékokról, amik között számtalan a mára legendás, tulajdonképp korszak- és/vagy stílusalkotó cím.

Indie oldalon is elképesztően erős a Switch, tulajdonképp nagyjából minden nagyobb, sikeresebb indie játék elérhető rá, sőt, sok olyan van, ami PC mellett csak Switchen kapható, mert nagyon jól tudják a fejlesztők és kiadók, hogy a Switch közönsége sokkal inkább kapható az indie játékokra. Egyrészt mert sok indie játék jól kombózik a hordozhatósággal, másrészt mert az indie játékok nagyon nagy hányada a régebbi, Nintendo által fejlesztett, vagy Nintendo gépekre megjelent játékokból meríti az ihletet, és sokszor olyan értékeket képviselnek, amiket a Nintendo a saját játékaival a mai napig próbál bizonyos szinten megtartani.

szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Kedves Vezető ***** válasza:
67%

Krisipoke, tisztelettel,

annyival egészíteném ki, hogy nem csak a grafika a fontos.

Meg sem említettem! :)

Én elvagyok a Switch es Mortal 1 el is, Skyrimmel, csak kevés ilyen game elérhető rá.

A 60 ezres (Én annyiért vettem akciósan) telefonom

[link]

jobb grafikát produkál, mint a Switch, szóval valóban inkább egy kézikonzolt akartam.

Ajánlottad nekem is a Zeldát, és elnézve a játékmenetet, nekem nem jött be. Az ingyenes Tower Of Fantasy ben van karakterszerkesztő, ugyan úgy van benne loot, nyilazás, mászás, stb.

[link]

Vagy megvettem most Immortal Fenyx Rising et rá, tetszik, de nem mindig jön be a kő gurigatás, szaladgálás, 3 féle ellenfél. Elmúltam már 8 éves.

Itt van mellette a telefonom, és nyomom az Earth Revivalt is, ami kb Destiny 2 külső nézetből.

[link]

(Tök jó lenne ez is Switchnen, de ingyenes Android game)

Nintendo Gamecube ig minden Nintendo is elmegy a telomon a Ps2 mellett, de már van Pc emulátor is androidra, és Switch is.

De, elfogadom a véleményed :)

Csak ismétlem, nekem az a baj hogy rohadt nehéz rá számomra érdekes fizikai címet szerezni.

Pl a pár ezer ft os Ex Astris mobilos game is cel shaded, nem rosszabb mint egy Nintendo-s cím:

[link]

szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
67%

A multiplatform játákoknbármelyik más platformon jobbak, a firstbparty exkluzívok egyáltalán nem érdekelnek, handheldnek meg jobban érdekel egy PC alapú cucc (Steamdeck, Rog Ally).


Szóval nem vagyok nekik piac.

szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%

[link]

Nagyjából mindenhol ez a kínálat.

szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!