Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Nintendo...

Mit gondoltok a Nintendo Switch játékkatalógusáról?

Figyelt kérdés

szept. 8. 14:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Ugyan ez.

Igénytelen túlárazott szr.

A Mortal azért szr mert dokkolva nyomják. OLED en nyomják a Super Mariot ember, nem érted?!!?

szept. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Kedves Vezető ***** válasza:
Hát, ez van juhé zelda, örüljetek, mi meg szopunk lassan 300 ezerért
szept. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Azért sokaknak tetszik a stilizált és cell shaded kinézet is. Megvan a maga varázsa és bája. Igazából ha erősebb gépigényű játékokra vágynék, akkor a Steamdeck-re szavaznék, az ár érték teljesítmény arányban lesöpri a Switch-et. Főleg mivel újabb gyártmány is. De nekem pl fontosabb a hangulat és atmoszféra, abban meg régen a Nintendo nagyon erős volt. Manapság nem vagyok képben annyira ezekkel a dolgokkal.
szept. 10. 17:04
 24/37 Kedves Vezető ***** válasza:

Szerintem leírtam mindent az első oldalon. Van 2 Zelda, amit keterbe ver ma az ingyenes Tower Of Fantasy pl/Genshin.

Nekem a hangulat/atmoszféra egy Death Stranding nél, Last of Us 2 nél, Silent hill-nél, (akár az 1) kezdődik, de valóban vannak jó Cel Shaded gamek is, pl elvagyok most az Immortal Fenyx Rising el is, de 10 óra game után kezdem unni az ugrálgatást, szaldgálást, kő gurigatást, miközben a lootok rendre szrabbak mint az alap set.

De látom, Nintendo kell, vegyél azt akkor.

Nekem is van egy eladó OLED, 2 év garival🫣😁

szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
De kő guritgatás tudtommal a Resident Evil 5-ben is volt. Pedig az realista kinézet, és nagyon jó grafika is volt a maga idejében. Szóval nem ezen múlik.
szept. 10. 20:18
 26/37 Kedves Vezető ***** válasza:

Igen, de nem minden 5 percben.

Tudod, mit, meggyőztél, vegyél Nintendo Switchet.

Jó szórakozást kívánok hozzá.

szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Kőgurigatás, fa vágás, lovacskázás, 3 ütéstől eltörik a fegyver, nem bír felmászni a karakter az esős sziklán, stb időhúzó elemek, nincs szinkron, tényleg csak vakkantanak a karakterek mint vmi hasonló mobile game be.

Ha ez szerinted megér 150 ezer ft ot, Mario val, Pikachu val, hajrá.

Vedd meg.

szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Ezt érezni kell. A Nintendo egy életérzést ad el nekünk, a nagyon egyedi játékaival. Egyesek a szívüket lelküket is beleteszik. Ez régen is így volt, ezért is volt ennyire drága. Nagyon odafigyeltek a minőségre, meg hogy miből lehet Nintendo játék és miből nem.
szept. 10. 23:13
 29/37 anonim ***** válasza:

Én azt érzem már biztosan hogy Ez egy Nintendo fan boy kérdés'.

Nintendo mindig is drágább volt, mint a konkurencia, Sega, Sony, s.t.b. Holott mindenki más is csinál olyat, amibe a a szívét, lelkét beleadja.

Last Of Us 2

Death Stranding

Bloodborne

Hellblade

Detroit Become Human

Metal Gear Solid 2

Parasite Eve

Skyrim stb, s.t.b

De sosem felejtem el Fortune-mellékkarakter jelenetét sem Ps2 n az MGS 2 ben.

Shadow of the Colossus, Ico, ezek is jó cel shaded gamek, de nem az volt Ps2 n sem hogy a kínálat 80% a az.

Ezért nem volt akkora siker a Gamecube sem, mint a Ps2.


Szívvel lélekkel, ahan:


Akkor miért olyan minden exkluzívjuk, mintha 8 éveseknek készült volna ? Miért olyan drágák ?

Miért nincs 2024 ben magyar nyelv a konzoljukban ? Miért nincs hivatalos magyar Support juk, csak a gamepark szervíz (ahol szintén nincs játék) Miért nincs magyar felirat az exkluzívjaiban, mint a Sony nak ?

Én meg azt érzem, hogy ez egy Nintendo Fan Boy kérdés.

"Szívvel lélekkel", ja, a cel shaded a legkönnyebb grafika, azért majd minden mobilos game az.

Hozzáteszem mobilon ingyenesek ezek a szrok:

[link]

És hogy lehet e fizetni bennük, lehet, de van fizetős mobil game is ami ezt tudja.

Visszatérve az "érrezni kell" re:

Mondj már egy Nintendo exkluzívot, ami olyan érzelmeket generál, mint a The Last Of Us 2, Death Stranding ?

Pont hogy a kezdetektől van Zelda, Mario, meg a többi gyerekes/családi fs, semmi új.

Se magyar felirat

Se feltöltőkártya

Se dobozos játék ami nem cel shaded

Hát, szeresd akkor, csak ne húzd már légyszi mások idejét, amikor Switch esek, nem Switch esek elmondják a véleményüket, aztán az uccsó oldalon már egyértelműen dicséred.

(Holott előtte nem tudtad mi van)

Grat.

szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Ilyen negatív hozzáállással nem sokra fogod vinni az életben.
szept. 11. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!