Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS5-nél a PS PLUS valamelyik...

PS5-nél a PS PLUS valamelyik fajtája tartalmazza a nagyobb exkluzív címeket?

Figyelt kérdés

Vennék egy PS5-öt és nem tudom, hogy hogy érné meg jobban, ha Nagyobb nevekkel szeretnék játszani.

Vegyek egy digitalt es fizessek elő, vagy egy lemezmeghajtósat, amelyhez megveszegetem használtan a játékokat majd eladom.

Spiderman-el, ghost of tsushima,last of us, horizon forbidden west stb.



aug. 26. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ps plus extrába mind benne van amiket felsoroltál. az alap ps plusba nincs játékkatalógus, az csak a multiplayer
aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azok nem csak 2óráig játszhatóak, mert valami ilyesmit olvastam
aug. 27. 07:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig játszhatod ameddig elő vagy fizetve
aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehat olyan mint az xboxnal a game pass. Kiraly. Csak azt hittem, hogy az ilyne nagyobb cimek csak par oras probat engednek, mivel vmi hasonlot olvastam a PS weblapjan.

Ez esetben eleg egy digital verioju ps5

aug. 27. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen az extra olyan mint a gamepass. Keress rá a játékok listájára sok jó cucc van benne.
aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ps plus extra kell neked, ezek mind benne vannak. Én a ps4-hez sem használtam lemezt, szóval én digitálist vettem, de az a ritkább
aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudni kell hogy szoktak játékok kikerülni az extrából, erre érdemes figyelni
aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!