Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem úgy volt hogy a Silent...

Kedves Vezető kérdése:

Nem úgy volt hogy a Silent Hill 2 remake legalább Ps5 exkluzív lesz ? :)

Figyelt kérdés

"Only On Playstation games"


Ahan..


Aztán ma már mit sem érnek a játékok borítóján ezek a logo-k.

(Így maga a Ps4 is vesztett értékéből)


Ps5 re ugye köztudott hogy nem nagyon erőltetik meg magukat, de legalább volt végre egy Silent Hill 2 remake exkluzív ígéret:

[link]


Nekem van Pc is, Ps4 is, szóval ezért sem kell vennem Ps5 öt.


De valahogy mégis olyan hogy:


"Oké, nincs rá semmi, de érkezik, pl a Silent Hill 2 remake Ps5 exkluzív , meg az F is, aztán megjelenés előtt, becsusszan a Steam is, úgy mellékesen."


Ismétlem, NEM az a bajom hogy kijön másra is, egyszerűen Ps1- imádtam a konzolt, és az exkluzívjait, a Sony hozzáállását, ahogy ellátta címekkel a gép tulajokat.

Ezáltal volt egy egészséges versengés is, több jó játék mindenhol.


Komolyan nem lepne meg ha ez lenne az utolsó Ps generáció, esetleg már most a 6 al vannak elfoglalva, mert nem lett nagy szám' az "5"..


Ennyi erővel lehet hogy simán kijön a Gta 6 is Pc-re a konzolok mellett, a megjelenéskor.

Nem kell várni rá egy évet :)



júl. 27. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy szó az oka ennek: PÉNZ.
júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát, Igen :)

Csak pl ismerek olyat, és gondolom más is van így ezzel, mivel amióta Ps a Ps megvoltak a Gépvásárlós címei', aki konkrétan minden idők eddigi legjobb horrorjátékának remake-verziója miatt vett Ps5 öt (meg a Ronin miatt, amit szintén megbánt)

Szóval kicsit szerintem ez az újhullám' hogy kirakja a Sony az oldalára az érkező exkluzív címeket, majd menet közben bocsika, de kijön másra is, ici-picit kimeríti a vásárlók megtévesztését. :)

Eddig nem volt ez jellemző a Sony-nál..

A teljesség igénye nélkül +1:

[link]

De, értem, ja, pénz. :)

júl. 27. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Az fáj, hogy így több játokat tudnak majd eladni vagy nem értem?

Ugye te sem gondolod komolyan, hogy valaki játékok kedvéért teljesen új konzolt vesz? Lehet van pár megszállott, de valaki bőven beéri egy verzióval is.

Ha tűnt volna fel válság van, az embereknek nincs sok pénze. Senki sem fog ilyenkor 400+ eurót adni még a 100 eurós játék mellé, ami lehet, hogy szar lesz.

Kinek van ennyi felesleges pénze?

Kitörölheted a ps exkluzivitással, ha nem fog fogyni belőle elég darab, mert az emberek nem veszik meg a ps-t.

júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mint írtam, olvasni nem tudó, NEM.

Az fáj.

Nem tudom minden kérdésnél miért kell leírnom ugyan azt, jellemzően ugyan az kedvéért.


Tanulj meg olvasni , sggfj:


"Only On Playstation games"



Ahan..



Aztán ma már mit sem érnek a játékok borítóján ezek a logo-k.


(Így maga a Ps4 is vesztett értékéből)



Ps5 re ugye köztudott hogy nem nagyon erőltetik meg magukat, de legalább volt végre egy Silent Hill 2 remake exkluzív ígéret:


[link]



Nekem van Pc is, Ps4 is, szóval ezért sem kell vennem Ps5 öt.



De valahogy mégis olyan hogy:



"Oké, nincs rá semmi, de érkezik, pl a Silent Hill 2 remake Ps5 exkluzív , meg az F is, aztán megjelenés előtt, becsusszan a Steam is, úgy mellékesen."



Ismétlem, NEM az a bajom hogy kijön másra is, egyszerűen Ps1- imádtam a konzolt, és az exkluzívjait, a Sony hozzáállását, ahogy ellátta címekkel a gép tulajokat.


Ezáltal volt egy egészséges versengés is, több jó játék mindenhol.



Komolyan nem lepne meg ha ez lenne az utolsó Ps generáció, esetleg már most a 6 al vannak elfoglalva, mert nem lett nagy szám' az "5"..



Ennyi erővel lehet hogy simán kijön a Gta 6 is Pc-re a konzolok mellett, a megjelenéskor.


Nem kell várni rá egy évet :)

júl. 27. 12:29
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát, Igen :)


Csak pl ismerek olyat, és gondolom más is van így ezzel, mivel amióta Ps a Ps megvoltak a Gépvásárlós címei', aki konkrétan minden idők eddigi legjobb horrorjátékának remake-verziója miatt vett Ps5 öt (meg a Ronin miatt, amit szintén megbánt)


Szóval kicsit szerintem ez az újhullám' hogy kirakja a Sony az oldalára az érkező exkluzív címeket, majd menet közben bocsika, de kijön másra is, ici-picit kimeríti a vásárlók megtévesztését. :)


Eddig nem volt ez jellemző a Sony-nál..


A teljesség igénye nélkül +1:


[link]


De, értem, ja, pénz. :)

júl. 27. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

"jellemzően ugyan az kedvéért"


Kedves írni nem tudó!

Tanulj meg írni.


A sorok közt olvasok és állandóan itt szenvedsz ezzel a ps exkluzivitással. Már nem az első hasonló kérdésed. Tehát valami nagyon zavarhat benne, de még lehet magadnak is hazudsz azzal, hogy azt mondod nem fáj.

Az egészséges versengés azt jelenti, hogy a fogyasztók majd kiválasztják a nekik tetsző szolgáltatást. Ha egy játék csak egy platformra jelenik meg, akkor nincs választási lehetőség, tehát nincs semmiféle valódi versengés.

Dolgozd fel, hogy vége a ps-fanboy érának és minden gamernek készítik már a játékokat.

júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Silent hill 2 remake sosem bolt PS5 exkluzív, csak PS5 konzol exkluzív. Alapból úgy lett bejelentve, hogy jön PC-re is. Ha jól tudom még konzolon is csak ideiglenesen lesz PS exkluzív, később jön Xbox-ra is, de ebben nem vagyok biztos és most nincs kedvem utánaolvasni.
júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

volt*


És amúgy miért kéne exkluzívnak lennie, ma már csak ebből jön pénz. Kell minden otthonra és úgy nem maradsz ki semmiből. Nekem van PC-m, Series X-em és PS5-öm is. És lehet majd veszek Switch 2-t is (bármi is legyen a neve majd). Így azzal játszok, amivel akarok és nem azon idegeskedek, hogy a másik miért játszhat ezzel vagy én miért nem játszhatok azzal.

júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rohadtul nem volt PC re bejelentve, idén, nemsokkal megjelenés előtt villant be a Steam felirat is. 😁

Szerintem ez simán a vásárlók megtévesztése, de lassan megszokott ez a Sony nál.



[link]


[link]


Reagállva a fan boy dologra, pont hogy ez volt a lényeg, hogy mindenhol volt valami, ami megérte, amiért megérte a platform.


De látszik hogy csak el sem olvasnak, nekem is van PC is, Ps4 is, így ezért se kell 5 öt vennem, de hiányzik az egészséges versengés.


Xboxra Halo, Gears, Pc re WOW, Starcraft, Sony ra Last of Us, stb, stb..


Pont hogy lassan a Pc fan boy ok nak van minden is, mert jár ugye a próbatorrent is sokaknak.

Vásárlás előtti próba..

Fuhhh..

Na Én meg az ilyen szr dumáktól vagyok ki, meg a szándékos meg nem értéstől.


Sony exkluzívnak jelentették be, a Silent Hill F' el együtt.

tegnap 22:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Tessék: https://www.youtube.com/watch?v=pyC_qiW_4ZY&pp=ygUpc2lsZW50I..


Ajánlom az utolsó másodpercet.

tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!