Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak akik csalódottak a...

Kedves Vezető kérdése:

Vannak akik csalódottak a mostani játékgenerációban ? Unatkoznak ? (Értelemszerűen hozzájuk szól a kérdés, olyanokat keresek) Ti miért csalódtatok, miben ?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy:

Pl Mortal Kombat van is, meg nincs is.

Az 1 egy cukormázas casual valami lett, idegesítő légiharcokra kihegyezve, pl:

Felüt, üt egy kicsit(a karakterem megvárja amíg megint) felüt, üt egy kicsit. Védés ? Totál random.

Az Xl bejön, de alig van játékos.

A 11 még úgyahogy elmegy, de ott sincs játékos.

Azt veszem észre hogy nyomom a Skyrim-ot, Dark Souls 2-t, vagy a Silent Hill 4 et.

De ezeket is többnyire telefonon.

Ps5, minek ?

Nincs rá semmi ami ne lenne 4 re, és érdekel.

Remake-ek, Remaster-ek.

Én most egy Mortal 1 meccs közben gondolkodtam el, mikor egymás után 3 játékos is ugyan azokat ismételgeti, hogy basszus, ez nem szórakoztató, mint mondjuk az 5 volt,3 féle küzdőstílussal, taktikus, körültáncolós, védekezős, életlefaragós, sokszor 8-10 perces harcokkal. Vagy ott a Skyrim, az már durva hogy fejből tudom mi lesz. Ps4 en nagyon sok címet kitoltam, pl:

Vampyr, Last Of Us 2, Death Stranding, Dark Souls ok , Bloodborne, Elden Ring, Nioh 1-2, Second Son, Detroit..

Élmények voltak.

Jó volt a Destiny 2 is, Battlefront 2 is, stb, stb ..

Lehet bennem van a hiba, és Én érzem ezt a "semmilyen" generációt, csak gondoltam hátha van más is így vele.

És komolyan, lassan többet nyomom pl az Earth Revivalt telefonon, mint Pc/Ps4/Switch-et.

Pl:

[link]

Ez azért gáz, hogy konzolra alig jönnek ilyenek, szerintem.


Köszönöm.



júl. 9. 23:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a sok remake/remaster nekem sem tetszik. Öreg vagyok, de szeretem a játékokat. Szerintem csak egyszerűen már nehéz olyat mutatni nekem ami új. A gyors töltést gyorsan megszoktam azért a jelenlegi genen. Sőt még szoktam is annak örülni ha valami csak egy port mert akkor az újabb gépen tuti jól fut. Szimplán az a helyzet, hogy legtöbben biztonsági játékot tolnak és nehéz megtalálni a gyöngyszemeket a mai boltokban a temérdek fos mellett.

Octopath Traveler II idén visszahozta számomra a játékok szeretetét, tavaly pedig a Hifi Rush. Biztos lesz valami jövőre is.

júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, hogy az hogy mostani generáció. Én magát a játékot veszem alapul nem azt hogy mikor adták azt ki.

Meg minden generációban vannak jobb és rosszabb játékok is.


Hogy lehet unatkozni mikor én 2004-ota játszom ez alatt csak több ezer játék jött ki. Mikor szabadságon vagyok annyi játék, van hogy nem tudom hogy mibe kezdjek bele.

Ha nem dolgoznék és egész nap csak játszanák akkor is évekbe telne mire mindet befejezek.


Annyi játék van.

júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért a nextgen élmény nem egyenlő a szép grafikával. Ezt jobb ha mindenki megérti. Nextgen nem a grafikától lesz valami hanem a játékfizikától, okos aitól, újra gondolt-forradalmi új zsanra megközelítésektől stb.


Amúgy meg vannak jó játékok csak nem éppen a tripa a kategóriában. Ott agyhalál van.

júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 játszottál már a Rift Apart-tal?
júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Lehet, hogy nép túl népszerű a véleményem, de: a Sony még a Microsoft konzoljain 4 évente jön ki egy játék, ami nagyon élethű még minden, de 5 óra végigjátszani és nagyon könnyű, a Nintendonál meg havonta jönnek az olyan exklúzívok, amik lehet, hogy nem olyan élethűek, de legalább jó játékélményt nyújtanak minden korosztálynak.
júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
*4 évente egy exklúzív, úgy értettem
júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Semmi értelme a Ps5 nek.

Még az exkluzívnak ígért Silent 2 Remake is jön Pc re is.

Ennyi.

Ps4+PC.

aug. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nintendo-ra meg van vagy 5 cím a Magyar boltokban a rajzolt szrok mellett. Feltöltőkártya semmi hozzá.
aug. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!