Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak akik csalódottak a...

Kedves Vezető kérdése:

Vannak akik csalódottak a mostani játékgenerációban ? Unatkoznak ? (Értelemszerűen hozzájuk szól a kérdés, olyanokat keresek) Ti miért csalódtatok, miben ?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy:

Pl Mortal Kombat van is, meg nincs is.

Az 1 egy cukormázas casual valami lett, idegesítő légiharcokra kihegyezve, pl:

Felüt, üt egy kicsit(a karakterem megvárja amíg megint) felüt, üt egy kicsit. Védés ? Totál random.

Az Xl bejön, de alig van játékos.

A 11 még úgyahogy elmegy, de ott sincs játékos.

Azt veszem észre hogy nyomom a Skyrim-ot, Dark Souls 2-t, vagy a Silent Hill 4 et.

De ezeket is többnyire telefonon.

Ps5, minek ?

Nincs rá semmi ami ne lenne 4 re, és érdekel.

Remake-ek, Remaster-ek.

Én most egy Mortal 1 meccs közben gondolkodtam el, mikor egymás után 3 játékos is ugyan azokat ismételgeti, hogy basszus, ez nem szórakoztató, mint mondjuk az 5 volt,3 féle küzdőstílussal, taktikus, körültáncolós, védekezős, életlefaragós, sokszor 8-10 perces harcokkal. Vagy ott a Skyrim, az már durva hogy fejből tudom mi lesz. Ps4 en nagyon sok címet kitoltam, pl:

Vampyr, Last Of Us 2, Death Stranding, Dark Souls ok , Bloodborne, Elden Ring, Nioh 1-2, Second Son, Detroit..

Élmények voltak.

Jó volt a Destiny 2 is, Battlefront 2 is, stb, stb ..

Lehet bennem van a hiba, és Én érzem ezt a "semmilyen" generációt, csak gondoltam hátha van más is így vele.

És komolyan, lassan többet nyomom pl az Earth Revivalt telefonon, mint Pc/Ps4/Switch-et.

Pl:

[link]

Ez azért gáz, hogy konzolra alig jönnek ilyenek, szerintem.


Köszönöm.



júl. 9. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Melyik a mostani játékos generáció? Tizenévesek?
júl. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Hopp nemtok olvasni. Hatalmas backlogom van. Ha a következő 5 évben egyetlen játék sem jelenne meg, akkor sem unatkoznék.
júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ps5 minek? Már a Ratchet and Klank Rift Apart miatt megérte. A Genshin pillanatok alatt betölt, a teleportálas is 1 sec, míg a ps4 verzióban legalább fél perc. A Horizon es a Cusima is jó volt.
júl. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezek is Ps4/Mobil játékok.

Sajnos oda süllyed-tünk hogy egy Free to play Genshin, hogy hamar betölt , vagy egy ugrálós fos , az már jó jelengenerációs cím, vagy a Ps4 es játékok.

Normális, AAA cím eddig a Hellblade 2 jött ki, meg érkezik a GTA.

Hallod, ezeknek ma már mindegy.

Rég kint kellene lenni a Bloodborne 2, 3 nak, kéne új Nioh, Dark Souls, a Gta 6 is Ps4 elejére kellett volna. Mortal meg! Hagyjad már ezt a softszart.

Mobilra tényleg több új cím van lassan.

júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
**még jó hogy megértették a kérdést kinek szól.
júl. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
A Ratchet nem egy ugráló fos, hanem szájtátós nextgen élmény. Sajnos nem sok hasonló van.
júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#4 a GTA 6 a ps4 elejére? Jól van, te sem tudod miről beszélsz
júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#5 akkor ücsörögj itt egyedül, hogy de rossz neked
júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
66%

Unatkozni nem unatkozok, mert például az Animal Well megjelent nemrég, és eléggé mókás játék.


Csak sajnos a AAA játékok teljesen gatyák lettek, szóval az Indie játékoknak kell (Megint) carryzni a játékipart.


Ha kellenek érdekes, jó játékok, akkor Disco Elysium, Hades, Crosscode, Eastward, Everhoodot tudom ajánlani.


Közben pedig vannak olyan gyöngyszemek, hogy Hi-Fi Rush, Bomb Rush Cyberfunk, amik kb csak a stílusra mennek rá, gameplay-re.


Na a kérdésre a válasz:


Csalódott vagyok a mai játékiparban, mivel csak drágítják az árakat, mindenhol már csak a Deluxe editiont tolják le az ember torkán, ÉS MÉG MEG SE JELENTEK, de már igérnek DLC-ket hozzá. Ez undorító stratégia, ezért gyűlölöm az Ubisoft, EA és társait.


Annyira csalódott nem vagyok, mivel vannak az indie gyöngyszemek, vagy csak ez ad elég időt arra, hogy a régebbi jó játékokkal játszak. Pl. Animal Well az eléggé kis chill játék, és mivel nem jelenik meg semmi se ami érdekel, max az Elden Ring DLC, ezért van idő bőven kijátszani azt.

júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

El nem tudom kepzelni hogy lehet unatkozni a mai felhozatal mellett, foleg hogy tobb platform is rendelkezésre áll.

En az utobbi 10 evben ugyanazt a 3 multis jatekot toltam, single jatekokat meg tudom szamolni egy kezemen.

Ha most nekifognek azoknak a cimeknek, amik kicsit is erdekelnek, 3x kellene újjászületnem.

júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!