Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SOS! Feltörték az e-mailom és...

SOS! Feltörték az e-mailom és a steam fiókom?

Figyelt kérdés
Gmail-t megoldottam telefonszám hozzáadásával és erős jelszóval, viszont a Steam! Nemtudom mi tévő legyek. Pedig már fizettem is bankkártyával, de mikor oda jutok hogy ezzel validáljam magam akkor azt írja "rossz adatok". Nincs nekik e-mail cím? SOS

júl. 2. 15:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Közben mindenhol ahol tudtam megváltoztattam a jelszavam meg kétlépcsős azonosítás, erre fel továbbra is olyan emailt kapok higy valaki jelszót akar változtatni rockstar game fiókon. Lassan jobb ha törlök mindent és új email új fiókok, csak hát sok évnyi munka veszne el
júl. 2. 20:13
 12/18 anonim ***** válasza:
Töröld ASAP azokat a megjelent mappákat a C-ről. tuti turkálnak a gépedben. addig hiába váltasz jelszót és email-t.
júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azok már nincsenek mert leformáztam, új win10. Meg már nod32-vel lefuttattam egy vizsgálatot is, remélem már befejeződik ez az egész
júl. 2. 21:23
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kétlépcsős azonosításnál mindenképp a telefonhoz kösd a 2. lépcsőt, ne emailhez, mert ez lesz a vége.

Emailt könnyű feltörni, mobilt, hacsak nem töltögetsz mindenféle kétes lopott cuccot le és telepítesz, sokkal nehezebb.

Én már lassan 10 éve használok mobilos megerősítést, sose törték fel (mondjuk azért elég jól szűröm a kétes adathalász emaileket, oldalakat is).

júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa, nekem is pont ma vagy tegnap törték fel a steamem és ugyanaz a baja. Be akarok jelentkezni, nem enged. Mondok ok, biztos rossz kódot adok meg, akkor reset passward legyen, de mikor emailcím alapján kellett volna megkeresni a kontom, nem találta a rendszer. Én írtam a supportoknak, csatoltam pár képet is. Remélem, mihamarabb megoldódik neked is. Nem tudom, mi ez a tömöges feltörés.
júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Most kaptam üzenetet a Supporttól, hogy valóban feltörték a fiókom, de már helyre is állították és küldtek új jelszót. Minden rendben van tehát nálam. Remélem neked is, kedves kérdező.
júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Belémvertétek a parát, megnéztem már a Steam beállításaiban a biztonságot, a Steam Guard kétlépcsős be van kapcsolva 2020 decembere óta (akkor csináltam a Steam fiókot).
júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is feltörték a gmailt meg a steamet is egy orosz/ukrán. Lebukott mert jött egy achivement amit nem törölt és láttam a gmailben aztán az rávezetett a profiljára és kiderült kicsoda. Leszedték a steam wallet pénzem, azt a 3 vagy 4 eurót, elloptak mindent a raktáramból plusz kaptam egy VAC bant is a csben. Hiába írtam a steamnek a hekkerről és minden másról is bizonyítékokkal alátámasztva, semmit nem csináltak és még én voltam a rossz. A feltett kérdésemre nem válaszoltak és csak leírták a szokásos alap dolgot, hogy nekem a felelősségem a fiókom és nem tudnak mit tenni, legközelebb legyek óvatos. Tehát a lényeg számukra, hogy így jártam, kuss és még a hekkert sem tiltották le. Ennyit a steam supportról.
júl. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!