Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SOS! Feltörték az e-mailom és...

SOS! Feltörték az e-mailom és a steam fiókom?

Figyelt kérdés
Gmail-t megoldottam telefonszám hozzáadásával és erős jelszóval, viszont a Steam! Nemtudom mi tévő legyek. Pedig már fizettem is bankkártyával, de mikor oda jutok hogy ezzel validáljam magam akkor azt írja "rossz adatok". Nincs nekik e-mail cím? SOS

júl. 2. 15:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és az hozzátartozik hogy tegnap délkörül vettem észre hogy krikszkraksz nevű mappák jöttek létre rejtett mappákban a C meghajtón és defenderbe kivételekhez is adta magát amit nem tudtam megszüntetni ezért leformáztam a C meghajtót és újraraktam a win10-et. Úgy látszik késő volt.
júl. 2. 15:10
 2/18 anonim ***** válasza:
júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezzel nem megyek semmire, mert a fiókhoz tartozó e-mail címet megváltoztatták, ha arra megyek hogy bankkártyával hitelesítsem magam akkor meg mintha rossz kártyaszámot adnák meg (pirossal hibá ír) mindjá mellékelek képet.
júl. 2. 15:54
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha a support nem akarja valamiért elfogadni akkor képet mellékelj a bankod oldaláról hogy levonta a steam a pénzt. Meg az email-t is amit az email-edre küldenek minden vásárláskor steam-en. Ha megveszel 1 játékot kapsz "bizonylatot" email-be a vásárlásról. Ha van ilyened és nem törölted akkor nyert ügyed van. Ha törölted akkor marad a banki fiókrol kép support-nak.


Amúgy hogy törtek fel? Vmi kétes linkre mentél vagy mi?

júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem mentem semmire, fogalmam sincs. Írnék én nekik de nem találok egy e-mail címet se az a baj, max azt amiről az automata e-mail-t kapom vásárlásról, elfelejtett jelszóról.
júl. 2. 16:13
 6/18 anonim ***** válasza:

support@steampowered.com itt a cimük.


Pedig valamit tuti csináltál hogy megmókoltak. CSGO-zol vagy bármi ilyen f#s lövöldézel amibe pénz van? Mert a CSGO és társai játékosokat szeretik feltörni és eladni a cuccaikat.

júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mindegy úgyis letiltottam már a kártyát.
júl. 2. 17:25
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]


"A tulajdonjog bizonyítása a fiókon korábban használt fizetési információ, vagy Steamen keresztül aktivált kiskereskedelmi termékkódok benyújtásával történik."


Ha jól értem, amennyiben megvannak az adatai annak a bankkártyának, amivel a Steam fiókodba legalább egyszer vásároltál és szintén megvan legalább egy vásárlást igazoló email, amit anno a Steamtől kaptál, akkor írhatsz a Steamnek ezeket az infokat meg a fiókod nevét megadva és kérheted, hogy vizsgálják ki az ügyet.

júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltörték, hanem benéztél egy adathalász dolgot, te magad adtál hozzáférést a fiókhoz.


A kérdést meg töröltetném, oké, hogy tiltottad a kártyát, de a kártyaszám, lejárati dátum, cvc kód és a keresztneved telibe látszik. Írj a gyk supportnak, töröljék. Mi itt jelentgethetjük, ha a modnak nem esik le, akkor itthagyja, nem csinál semmit.


Aztán ha még tanácsot kérnél, ne adj meg ilyen adatot, se leírva, se képen, sehogy.

júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rendben
júl. 2. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!