Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerettek egyedül társasozni?

Szerettek egyedül társasozni?

Figyelt kérdés
Pl. sakk, ki nevet a végén, Maya 6x6, vagy akàr foci, kosár.

jún. 27. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Legjobb!
Nem, de nincs kivel, így kénytelen vagyok
Nem és ezért nem is szoktam
9 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Én imádok!
jún. 27. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Az általad említetteket nem, de fantasy labirintus-kúszós, zsákmányolós, harcolós társasjátékokat (Descent 2, Mage Knight, Massive Darkness 2, stb) szeretek szólóban játszani.
jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pandemicet, Fallout társast játszottam már egyedül, jó volt. Lehet, fogok majd Mars terraformálását is. Nem rossz egyedül sem. Nem mindig tudjuk összeszervezni...
jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem, miért pont ezeket a játékokat hozod fel példának, amikor sokkal jobb, korszerû társasoknak is van kifejezetten gyárilag megírt solitaire verziója.

Pld Mars Terraformálása nekem is van, és mivel ritkaság, hogy ilyen nehézségi szinten sikerüljön egy társaságot is összehozni hozzá, ha kedvem támad, akkor játszom egyedül (vagy ezt, vagy egy tucat másikat)

jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de egyetértek a 4-es válaszolóval: rengeteg olyan modernebb társasjáték van, amiben van 1 játékos mód, és ahol nem kell eljátszanom azt, hogy én irányítom magamat és az ellenfelemet is.
tegnapelőtt 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5:


De én pont azt élvezem, hogy eljatszom azt, hogy nem ismerem a másik fél szándékait, tehát hogy átlépek az egyik tudat- és információs állapotból a masikba, és ezeket próbálom párhuzamosan fejben külön tartani és pl ha csapdát állítok sakkban a másik énemnek; akkor úgy járjak el mintha nem tudnék rola (mint ahogy nem is tudok, azzal az énemmel legalábbis) kiveve ha lefülelem. Fontos, hogy ne csaljon az ember, Chinese Wall-t kell felállitani a két én között.

tegnapelőtt 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!