Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Genshin Impact-be hány...

Manga&animboy/aurondfriends kérdése:

A Genshin Impact-be hány Pity-től lehet megszerezni Nahidát?? meg lenne még valami. A játékba egy picit unom már az egyedűl létett. Ha valakinek van kedve jelöljön be. Az UID 754366334, és 31LV vagyok:)

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gondolom még viszonylag új vagy a játékban :)

A legutóbbi limitált 5-csillagos nyitásodtól számított 180. (egyszáznyolcvanadik) nyitás garantálja egy limitált karakter megszerzését (ebben az esetben Nahidát). Ha bemész a Wish menübe, és rákattintasz a "History"-gombra, akkor egy kis táblázat jelenik meg az előző 6 hónapban végzett rollokról, és annak segítségével tudod pontosan kiszámítani, hanyadik nyitásnál jársz.


Félúton, a 90. nyitásnál szintén van lehetőséged garantált 5-csillagost nyitni, de akkor 50% annak az esélye, hogy csak egy Standard 5-csillagos karaktert (Jean, Diluc, Mona, Qiqi, Keqing, Tighnari és Dehya) kapsz a limitált helyett. Ezt nevezik Hard-pity-nek vagy 50/50-nek (ejtsd: fifti-fifti).


Emellé társul egy másik mechanika a játékban, amit soft-pity-nek nevezünk. Ha már 60-70 nyitásnál jársz, de még nem kaptál semmilyen 5-csillagos karaktert, akkor a játék megnöveli annak az esélyét, hogy a következő Wished aranyszínűvé váljon! Fontos leszögezni, hogy a fejlesztők sose ismerték még el hivatalosan a soft-pity létezését; csak a rajongók által megfigyelt jelenségről van szó. :)


A 180-as garantált pullhoz 28.800, a 50/50 eléréséhez pedig nyilván 14.400 Primogem szükséges

2023. ápr. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohhhh kösziii
2023. ápr. 28. 06:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszból, de javítva az elsőt: a soft pity az 75, onnantól indul felfelé - amúgy minden más tökéletesen igaz


A kérdezőnek pedig annyit, hogy amúgy ritka, ha pl 90ig el kell menni, ha "átlagos" a szerencséd, akkor 75-80 pity között megkapod, ha szerencséd van, akkor annál hamarabb

2023. ápr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hányas ar vagy?
2023. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocs, 31. pc? kell segítség bosshoz?
2023. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ar 31 vagyok, World Level 3! Igazábol a Boookhoz nem kell segítsèg, a bossokat jól fel fejlesztett karakterrel/karakterekkel könnyű legyőzni... Mindenkinek köszi az opciót.
2023. ápr. 30. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol tartasz a játékba? Én 1 éve játszok és nagyon szeretem. Most éppen gyűjtök primogemeket 1 újabb yoimiya. Neked ki a kedvenc karaktered és van e már 5 csillagos karid.
2023. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aaa "hol tartasz a játékban" kèrdèsedet nem nagyon èrtem!!

A világ szintre,az Ar-re??

Amugy èn is Primogem-et gyüjtök hogy meg szerezhessem Nahidát!

Jelenleg 4db öt csillagos Karakterem van: Itto, Albedo, Tighnari,Klee.

Amúgy van kedved játszani??

2023. máj. 1. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Írok privátot.
2023. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!