Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen egyedül játszható,...

Milyen egyedül játszható, táblás, figurákkal játszható szerepjáték van, amely magyarországi boltban is elérhető?

Figyelt kérdés
Nem fontos, hogy magyarra le legyen fordítva, csak hogy hozzá lehessen férni. Amiket találtam, azokat nem forgalmazzák itthon, illetve nem olyan, amit keresek.

jún. 2. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
szunnyadó istenek esetleg
jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Homályrév
jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem olyan, amit keresel"-csak pont azt nem írtad le, hogy milyen az, amit te keresel. Ennek hiányában az alábbiakat tudom ajánlani:


Homályrév: Az oroszlánfalka

Odalent: Kalandok a mélyben

Bloodborne

A Gyűrűk Ura: Utazások Középföldén

Cthulhu: A halandó halál

jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: amit keresek, az nagyjából az, amit leírtam. Emellett persze van az, hogy ránézek egy játékra, és vagy konkrétan megvan, mi nem tetszik, vagy csupán egy benyomás marad.


Ami sok esetben nem tetszett, az az, hogy a figurák nem voltak kifejezetten szofisztikáltak (valahol papírból van kivágva). Emellett reménykedtem benne, hogy esetleg nem kifejezetten fantasy, hanem valamilyen posztapokaliptikus, esetleg steampunk világú jtékkal találkozom, de erre nem akartam leszűrni, mert pl. (dark) fantasyből is találtam olyat, ami tetszene, csak itthon nem beszerezhető.


Köszönöm a tanácsokat.

jún. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!