Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Diablo Immortal Mobile...

Kedves Vezető kérdése:

A Diablo Immortal Mobile ingyenes, vagy hogy van megoldva?

Figyelt kérdés

Ugye mobiljátékok között elég nagy cím hogy ingyenes legyen, szóval itt hogy van?

Lesznek lezárt zónák, és ha tovább akarunk menni ott kell fizetni? Vagy O.P lesz egy idő után mindenki, és venni kell valami jobb fegyvert, stb?

Köszi! :)



2023. ápr. 28. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben igen. A gyakorlatban akkora mázli, vagy olyan irdatlan mennyiségű beleölt óra szükséges hogy komolyabb szintet érj el, hogy az már nyugodtan nevezhető pay to win játéknak.
2023. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Ja, az feltűnt hogy az elején elég gyors a szintlépés. De akkor lezárt zónák nincsenek?

Jobb lett volna eleve fizetősnek, de ez van. :)

2023. ápr. 28. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A "pay to win" csak a PvP részre értelmezhető, bár egy barátom fanatikus módjára nyomja a PvP-t úgy, hogy soha egy fillért sem költött rá, de kb. 75%-ban nyeri a harcokat. Jómagam Hell IV (akkoriban az volt a legnehezebb) fokozaton toltam a PvE részt, de sosem volt olyan érzésem, hogy "na, itt már muszáj lesz valódi pénzt költenem, különben nem tudok továbbjutni".
2023. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából a kari kimaxolásához kell iszonyat menyiségű pénz vagy még nagyobb menyniségű idő.
2023. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészen addig szórakoztató, amíg rabul nem ejt, addig szépen lehet fejlődni. De szép lassan pszihológiai trükkök garmadájával rávesz, hogy költs rá, előbb kicsit, aztán egyre többet. Nagyon ki van találva, nem hiába mondják, hogy az ingyenes játékok a legdrágábbak.
2023. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen ki tudtam játszani, de a kiegészítők már nem mentek.
2023. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem a "kedvencem" a Destiny 2 volt. Megvettem a legendary Editiont az összes dlc vel, egyedi tok, stb..

Mikor kibontottam, azért elvártam volna 30 ezerért anno, mikor kijött ez, hogy ne egy sima D2 legyen benne, letölthető extrákkal.


Később, érkeztek hozzá ujabb tartalmak, majd törölték, elérhetelenné tették a régi dlc ket, lettek újak, vagy 10 ért darabja.

Megvettem őket.

Végül free to play lett.

Persze az új dlc im megmaradtak, csak ez a folyamat volt érdekes' :)


Jobb volt addig amíg nem volt igazi pénz, játékon belül. Mindenki egyenlő eséllyel indult, volt értéke a tárgyaknak, ruháknak, stb.

Pl egy kemény boss harc után kaptál egy ruhát, stb..

Hiába mondja azt is mindenki hogy "csak kozmetikai cuccokat lehet megvenni egyes gamekben, mikor pont ezek megszerzése is fontos volt. Ja, azok a legdrágábbak.

Senki se akar fehérneműben játszani, vagy Zombi Mortal karakterekkel, stb..

2023. ápr. 29. 21:04
 8/9 A kérdező kommentje:

*Még telebsznin a játékokat mint a Youtubot reklámokkal, még szerencsére nem jutott eszükbe, vagy legalábbis még nincs :D


"Ps5 premium=reklámok nélkül :D

2023. ápr. 29. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
8-as, régen 2007 fele volt erre is kezdeményezés, valami FPS-ben voltak hirdetőtáblák.
2023. ápr. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!