Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban az Immortal shieldbow...

Lol-ban az Immortal shieldbow mikor lesz már nerfelve?

Figyelt kérdés
Az az item nem nem normálisan erős. Az a lifesteal amit ad + a shield. Sokkalta erősebb, mint a másik 2 adc item. És a legnagyobb baj nem is adc-ken van, hanem Yone és Yasuo kombón. Ha kapnak 2 early kill-t kb fellehet adni a játékot, mert a shieldbow olyan szintű sustaine-t ad nekik, hogy szinte ölhetetlenek lesznek. Hiába veszem ellenük az antiheal itemeket, kb annyit ér mint a lepkefing a viharban.

2021. ápr. 11. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem tudsz játszani ne az itemeket hibáztasd. Remélem nem lesznek nerfelve. Minden jó így ahogy most van. Inkább tanulj meg játszani ahelyett hogy az itemeket szidod.
2021. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így van, nincs olyan hogy unbalanced item. Azért lett anno szarrá nerfelve a Stromrazor is, a spear of shoujin is azért lett kivéve, mert az emberek nem tudtak ellene játszani.
2021. ápr. 11. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a shieldbow nem op, szerintem most jól lett balance-olva. Az téves szerintem, hogy erősebb a másik 2 adc itemnél. Krakenből amúgy több a dps, viszont a shieldbow megvéd a oneshot assassinoktól és ad egy jó lifesteal-t. Galeforce inkább a mobility boost miatt érdekes ami jihn-nek például igazán jó.
2021. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
#1 az védi az itemet aki játszik vele. Gondom még nem szedt szét egy yone vagy yasuo sem a literes lifestealjukkal. egyébként már a shieldbow nem ad lifestealt amikor aktiválódik. Szerencsére Rito is látta hogy ez nem lesz így jó.
2021. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
És most egészen balancolva van. #4 es vok
2021. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
nem is a lifestealel lenne gond hanem a shield amit add mainap meg nyerem lanet yasuo ellen katarinával majd 2 itemel megnyeri a játékot ha le vennék róla a kritett amit ad akkor azt mondom oké rendben okés az item ADC ék nek van kimondottan de mostani állapotában nem tudod 1 combo forgatásábol kinyirni a shieldbow használót majd mivel te assasin vagy le leszel fokuszálva vagy yas vissza ultizik rád és igy """ outplayel téged """
2021. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!