Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma a Sims2-ve...

Mi lehet a probléma a Sims2-vel? Miért nem indul el? (hibaüzenetről kép link mellékelve alább)

Figyelt kérdés

Telepítés után, ha elindítom a játékot ezt a hibaüzenetet dobja: [link]

Mi lehet a probléma? A gép valamelyik eleme "kevés" a játék igényéhez? Én erre tippeltem, de annyira nem vagyok "okos", hogy azt is tudjam ebből, hogy melyik?

Kérem, aki okosabb nálam ezügyben, segítsen :)


2010. okt. 8. 12:11
 1/8 anonim válasza:
Fel van telepítve a videokártyád drivere?
2010. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem az én gépemről van szó, hanem a lányoméról, és ő most Londonban él, csak msn kapcsolatban vagyunk...de feltehetően igen, mert használja a gépet videó nézésre is.
2010. okt. 8. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Ától még lehet, hogy nincsen feltelepítve. Manapság már az operációs rendszerekben be van építve az olyasféle programok. Ezáltal nagy felbontásba tehető az operációs rendszer és a videók lejátszása is megy meg minden. Viszont játékokhoz nem elegendő csak az. Kell a videokártya drivere is.
2010. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az adót képen az látható, hogy a videokártya ramja nem elegendő. Furcsamód azt írja a gépednek videokártyádnak nulla van. Ezáltal valószínű, hogy a videokártyának driver nincs fent a gépen.
2010. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Érdekes amit mondasz...akkor a driver nélkül is működik valamilyen szinten a kártya?

Csak az a baj, hogy amint azt már mondtam, a lányom Londonban van - persze a géppel együtt...

És nálunk a családban (meghökkentő módon) én vagyok a számítógép"guru" - de ez nem azt jelenti, hogy annyira értek hozzá (amint azt az ábra mutatja :P) - csak, hogy a lányaim még ennyire sem......

2010. okt. 9. 19:54
 6/8 A kérdező kommentje:

Időközben beszéltem a lánnyal - megnézte eszközkezelőben, és valóban nincs telepítve az illesztőprogram.

Csak egy a gubanc: a videókártya típusa "unknown" a rendszer szerint...

Ilyenkor mi a teendő? (egy abszolút hozzá nem értő számára)

2010. okt. 12. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Van a Pc Wizard nevű ingyenes program. Ez megmondja a számítógéped adatait. Adott estben a videokártyáét is. Írd be a karesőbe töltsd le és telepítsd. Magyar nyelvű.
2010. okt. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom - bár ahogy mondtam, nem az én gépemről van szó - Londonban van, és mostanában nem tudtam a lánnyal összefutni itt a neten.
2010. okt. 15. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!