Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-link TL-WN721N probléma?

Punkhuligan kérdése:

TP-link TL-WN721N probléma?

Figyelt kérdés
az lenne a problémám hogy most raktam újra a gépet mert eddig win-7 volt rajta most pedig sp2 és nem enged csatlakozni a nethez érzékeli hogy van net de nem enged kapcsolódni hozzá ha valaki tud segíteni akkor pls
2011. júl. 7. 11:57
1 2
 1/12 P.O.C. ***** válasza:

Az "SP2" -ből nem derül ki milyen operációs rendszert használsz most, mert SP2 Windows NT -től egészen Windows Vista -ig adtak ki SP2-es szervízcsomagot!

Ha XP-re gondolsz abból nem az SP2 az aktuális hanem az SP3, ezért célszerű azzal integrált telepítő CD-t használni telepítése.

2011. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 P.O.C. ***** válasza:
Ami a problémát illeti: mi a hibaüzenet?
2011. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsi windows xp sarviz pack 2 az írja ki hogy valamilyen tanúsítvány kéne hogy csatlakozni tudjak és azt nem találja de most bekötöttem a pech kábelt ész azzal megy a net de a wifi még mindig nem működik
2011. júl. 7. 12:48
 4/12 P.O.C. ***** válasza:

Használd a TP-Link saját Wi-Fi kezelő szoftverét! (Ami a driver-hez van mellékelve).

[link]

2011. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
semmi még mindig azt írja folyamatosan hogy "a windows nem talált tanúsítványt amivel tudnál csatlakozni a DIGI met hez"
2011. júl. 7. 13:22
 6/12 A kérdező kommentje:
"A windows nem talált tanúsítványt amivel be tudnál jelentkezni a hálózatba" azt írja ki
2011. júl. 7. 13:25
 7/12 P.O.C. ***** válasza:

Titkosítást használsz?


Mert még az jutott eszembe, hogy a Windows XP SP2 alapból nem támogatja a WPA2 titkosítást. Ehhez egy hotfix -et kéne telepíteni, vagy magát az SP3 -at:

[link]


Vagy pedig állítsd be a routeren alap WPA titkosítást.

2011. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a wpa titkosítást a wifi lekódolást értesz alatt hogy más ne tudja használni?? ha igen akkor igen használok de annak tudom a kódját de addig sem jut el mikor csatlakozni akarok hogy azt kérje
2011. júl. 7. 14:02
 9/12 P.O.C. ***** válasza:

Igen, de én ennek a titkosításnak a típusát kérdeztem. Mert mint mondtam, az alap SP2 -es XP -nél nem mindegy, hogy WPA vagy WPA2!

Pontosan nem emlékszem, mert rég nem kínlódtam már alap SP2 -es Windows -al, hiszen SP3 már több mint 3 éve megjelent.

De ha WPA2 -t használsz, lehet, hogy addig sem jutsz el vele, hogy bekérje e WPA2 kulcsot.

2011. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 P.O.C. ***** válasza:
Milyen routert használsz amúgy (márka/típus)?
2011. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!