Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a witcher...

Mi a véleményetek a witcher 3-ról?

Figyelt kérdés
mert én kb egy éve kipróbáltam de elég unalmas volt, játszottam vele egy órát és abbahagytam. most adtam neki még egy esélyt de ugyanolyan szenvedés vele játszani mint régen. velem van a baj?
2022. dec. 9. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen nehézségi szinten játszod? Nekem most van benne majdnem 70 órám és még csak Novigrad elejénél járok 15-ős szinten. Egyáltalán nem unom. :)
2022. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a legkönnyebb nehézségen játszom, de még így is megölt 2345x az a k**** gólem a wandering in the dark missionben, ott döntöttem el végleg hogy ez egy szar játék
2022. dec. 9. 14:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig megöl a gólem akkor vagy te vagy papír vagy az ezüst kardod, ennél a játéknál elég nehéz rohanni a fő küldetésekkel, mert nincs meg hozzá se a szint se a felszerelés és bizony így jársz.

Az se mindegy mivel ütögeted, remélem nem az acél kardot rántod elő a szörnyekre.

Én pl a legvégső alap játék küldi előtt (ahol a fehér fagy falkát kell szét verni) kijátszottam a 2 kiegészítőt legnehezebb fokozaton, hát a laza 50+ os Geralt reggelire megette a 30-as szintű bosst :D

2022. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én imádtam ☺️
2022. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
csak a sztori miatt játszottam egyébként, nincs kedvem 100 órát eltölteni side questekkel
2022. dec. 9. 14:39
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas hiba a side questeket kihagyni, némelyik sztorija kis túlzással kenterbe veri a fő sztorit is.
2022. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neked a Witcher, meg úgy a CDPR és RPG játékok sem. Ezeknek az a lényege, hogy nem tudsz végigrohanni rajta, hanem igenis fejlődnöd, taktikáznod, gondolkodnod kell. Már a KotOR-ban sem mehettél neki úgy Davik tanyájának, hogy csak a főküldetésekkel foglalkozol, mert megettek reggelire. Pedig az ezekhez képest szög egyszerű játék volt.
2022. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Neked olyan játék való ami végigjátsza magát helyetted ha legkönnyebben is ekkora láma vagy
2022. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egynél többször nem bírtam végig vinni, mert egyszerűen a felénél meguntam. Pedig a könyvek megvannak, tervezem még egyszer végigolvasni, mert a Witcher világa a mai napig megállja a helyét, de maga a játék...Nem is tudom. Van a Witcher 3-nál jobb RPG játék is a piacon. :D
2022. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. A "wandering in the dark" melyik küldetés is? Sajnálom de én magyar felírattal játszom így a neve hirtelen nem ugrik be. Talán a Keira-s lehet? Ott rémlik hogy volt valami golem/vízkopő féleség nekem az elején. Illetve én "normál" nehézségen játszom, de engem is néha megőlnek. DE az az én hibámból történik. Mivel Mellék küldiket is pucolom így a legtőbb küldetésem már 25+ szintű, mármint az ajánlott szint neki. Na már most akkor 15-ős szintten, még ennél is kisebb szintü ezüst és acél karddal képzeld el mennyi ideig verhetnék 1-1 boss-t ami lazán le 1 hitelne engem ha eltalál. xDDD


DE ahogy #3 Botos Jeti is írta, ez nem az a játék ahol a mellék küldetéseket ignorálhatód. Egy mert sokat adnak a játékhoz(hangulat,tapasztalat és cuccok terén is), kettő mert ha nem csinálod akkor nem lesz felszerelésed meg amik kellenek. Folyamatosan fejlesztened kell a fegyvereket és a páncélzatod. Ha még mindig az alap lvl 1-es cuccokba rohangálsz nem csoda hogy minden szétkap még a legkönnyebb szinten is. A Witcher 3 pont 1 olyan játék amibe lazán el tudsz verni több száz órát is mire 1. végigjátszás meglesz, aztán jöhet még az NG+ xD

2022. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!