Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a witcher...

Mi a véleményetek a witcher 3-ról?

Figyelt kérdés
mert én kb egy éve kipróbáltam de elég unalmas volt, játszottam vele egy órát és abbahagytam. most adtam neki még egy esélyt de ugyanolyan szenvedés vele játszani mint régen. velem van a baj?
2022. dec. 9. 14:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ezzel a játékkal valamiért nem vagyok kompatibilis... pedig a Ghost of Tsushimát és a Horizon Zero Dawnt imádtam, utóbbi ki is van platinázva
2022. dec. 9. 18:23
 12/19 anonim ***** válasza:
Látod, nem vagyunk egyformák. Én imádom a W3-at, a Horizon Zero Dawn viszont annyira felcseszett, hogy fogtam és kitöröltem a Steam könyvtáramból (értsd nem refundoltam, mert már jóval túlléptem a 2 órás max. játékidőt, hanem eltüntettem a Steam profilomról, hogy nyoma se maradjon).
2022. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Maga a játék erősen túlértékelt (nálam még a legjobb 10 RPG közé sem férne be), de a hangulata és a mellékküldetések tényleg kiválóak. A játéktechnikai oldalától (harc, UI, közlekedés, inventory...) a falnak megyek, vagy tízféle kényelmi moddal játszottam, hogy ne kergessen az idegbajba.
2022. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem jött be a W3. A grafika, helyszín nagyon jó, de nem volt meg az a lebilincselő hangulat, mint pl. a Dragon Age Origins, Morrowind, Neverwinter 2, Two Worlds 2 stb játékokban. Az első pár küldetés még tetszett (a vörös báró, az árvák), de utána már csak egy grind volt az egész.
2022. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem rossz játék, de messze nem annyira jó, mint azt sokan mondják. Az első két része (szerintem!) sokkal jobb volt. A harmadik része nagyon mainstream lett. Gondolok itt főleg a nagyon egyszerű és bugyuta harcrendszerére és arra, hogy az egész játékban pontokat kell követni a térképen. Szinte nem is érződik rpg-nek. A Wild hunt főtörténete szerintem unalmas (túlnyújtották, peidg nem volt benne annyi), a mellék küldetések tényleg nagyon jól ki vannak dolgozva, de a játék legfőbb problémájától ezek is szenvednek (pontok követése). És itt jön elő a játék fő problémája, a nyitott világ. Szerintem ez az a dolog, amivel elrontották az egészet, ugyanis nem adott semmit sem a játékhoz, csak felesleges járkálást és gyűjtögetést. A Hearts of stone nekem nem tetszett, de a Blood and wine szerintem nagyon jó lett. Persze a pontok követése itt is itt volt, de legalább kisebb volt a térkép, ami nagyon hangulatosra sikerült és egy méltó lezárást kapott a játék.

Kiegészítés: a pontok követésével az a bajom, hogy hülyének nézik a játékost. Sokszor csak pár métert kell menni és még azt is jelzi, na meg még a jobb klikk is ott van. Ennyire azért nem kell egyszerűnek lennie.

A játék első része nálam 10/10, a második 8/10, a Wild hunt 6/10, a Hearts of stone 4/10 és a Blood and wine 9/10.

2022. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, még egy rövid kiegészítés: másodszorra tudtam befejezni az alapjátékot, kb. a felénél (vagy lehet volt az már a háromnegyede is) meguntam. Aztán pár hónap után befejeztem, a vége felé azért jobb volt. A játékot kb. 118,5 óra alatt fejeztem be. Ebben benne van (talán) az összes mellékküldetés és a két kiegészítő. A gyűjtögetést nem csináltam, az nem érdekelt.
2022. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az egyetlen amit igazán élveztem benne, az a kártyázás volt
2022. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, a GWENT rohadt jó móka volt benne. :)
2022. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én nekem is qqqqrva unalmas volt, ráadásul még fantasynek és elég nagy baromságnak tűnt :D De én pl imádom a Heavy Rain-t, más meg azt utálja. Nem a Witcherrel van gond, biztos jó játék, csak én nekem unalmas volt. De pl az Unchartedet is utálom, rohadt unalmas hogy minden 10 méteren jön 10 ellenfél és pew-pew-pew kb ebből áll az egész játék, az ugrálós részek még el is mennének, de ehhhhhh :D
2022. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!