Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assasin's Creed játékokban...

Az Assasin's Creed játékokban megsimert ISU faj mennyire volt fejlett fejlettebb volt a 21. Századi embernél?

Figyelt kérdés
És egy érdekes kérdés egy idegen inváziót mindig az emberekkel mutatnak be de az ISU ami szinte teljesen hasonlított az emberekre mivel hogy az AC Lore szerint ők hoztak létre minket mennyire tudott volna ellen állni mondjuk a függetlenség napja béli Alienek-nek? Tudom tudom kitalált világok de érdekes téma szerintem. Hogy egy olyan civilizáció ami képes volt létre hozni a semmiből egy értelmes fajt mit tudna kezdeni egy hódításra berendezkedett faj ellen
2022. okt. 20. 17:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10# ezzel is lehetett volna amúgy valamit kezdeni de most komolyan egy olyan fejlett faj ami képes volt egy olyan fejlett és okos fajt létre hozni mint az ember saját magát is tudta volna úgy "átformálni" hogy túlélje a napkitörést amit az éppenséggel direkt gyengébbre és valamivel butábbra megalkotott ember túlélte .
2022. okt. 21. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!