Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assasin's Creed játékokban...

Az Assasin's Creed játékokban megsimert ISU faj mennyire volt fejlett fejlettebb volt a 21. Századi embernél?

Figyelt kérdés
És egy érdekes kérdés egy idegen inváziót mindig az emberekkel mutatnak be de az ISU ami szinte teljesen hasonlított az emberekre mivel hogy az AC Lore szerint ők hoztak létre minket mennyire tudott volna ellen állni mondjuk a függetlenség napja béli Alienek-nek? Tudom tudom kitalált világok de érdekes téma szerintem. Hogy egy olyan civilizáció ami képes volt létre hozni a semmiből egy értelmes fajt mit tudna kezdeni egy hódításra berendezkedett faj ellen
2022. okt. 20. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Az ellen a faj ellen, amit legyőz egy számítógép vírus? Ez vicc?
2022. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# kérdés értelmezése megy?
2022. okt. 20. 19:18
 3/11 anonim ***** válasza:
2. A válaszom értelmezése megy?
2022. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# nekem megy de neked látom nehezedre megy. Én az AC béli ISU fajról beszélek ami nem egyenlő az emberrel
2022. okt. 20. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:

"mennyire tudott volna ellen állni mondjuk a függetlenség napja béli Alienek-nek?"


Mi köze a válaszomnak az emberhez? A saját kérdésedet és a válaszomat csak sikerül összekötni...

2022. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"És egy érdekes kérdés egy idegen inváziót mindig az emberekkel mutatnak be de az ISU ami szinte teljesen hasonlított az emberekre mivel hogy az AC Lore szerint ők hoztak létre minket mennyire tudott volna ellen állni mondjuk a függetlenség napja béli Alienek-nek?"


Elolvashattad volna.


"Az ellen a faj ellen, amit legyőz egy számítógép vírus? Ez vicc?"


Ezt pedig csak példának írtam de te belemagyaráztad

2022. okt. 20. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó. Akkor nem. És azért nem, mert én úgy képzeltem el a hódító fajt, hogy senki sem tud nekik ellenállni. Ami azt illeti, a képzeletemben éppen most robbantják szét a lézerükkel az isukat az egész bolygóval.
2022. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az Isuk technológiájáról meglepően kevesett tudunk, ugyanis csak az éden darabok és a monolit szerű szerkezetek maradtak fent. A fentmaradt dolgokból azt tudjuk megállapítani, hogy a technológiájuk legnagyobb része a biológiával volt kapcsolatos. Képes volt gondolatokat lementeni, az emberi testet gond nélkül meggyógyítani, stb. Hogy ténylegesen milyen fegyverzettel nem rendelkeztek, azt nem tudni, de mivel volt egy gépük, amivel szinte 100%-osan meg tudták jósolni a jövőt, feltehetjük, hogy legyőzték volna az idegen inváziót, mert tudták volna, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy nyerjenek.
2022. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8# köszönöm végre.


Amúgy az origins óta egyre többet tudunk az ISU-król pl ugye Atlantisz, vagy az az animus szerű szerkezet amit eivor-ék fedeztek fel eléggé arra utal hogy ilyen technológia mellett hogy konkrétan valóságosan tudták reprodukálni pl a valhallát úgy hogy a gépbe lévő személyek valóságnak éljék meg azért hatalmas technológiai tudást igényel . Éppen ezért nem értem hogy hogy nem tudták megoldani azt hogy a föld mágneses mezeje ne mozduljon el és így a napkitörés ne pusztítsa el őket .

2022. okt. 20. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Valszeg azért mert a technológiájuk nem a föld befolyásolására épült, hanem a biológiára. Én legalábbis erre tippelnék.
2022. okt. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!