Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet rendbehozni a...

Hogyan lehet rendbehozni a Sims3-at, ha indításkor azt írja ki, hogy "A (z) Sims3Launcher hibát észlelt, ezért leáll. "?

Figyelt kérdés
"A(z) Sims3Launcher hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségért elnézését kérjük. Az adatok, melyekkel éppen dolgozott, valószínűleg elvesztek." Ezt a hibaüzenetet kapom, valahányszor megpróbálok belépni, még az indítóablakot sem tölti be. A játék eredeti, eleinte rendesen tudtam használni, azután kezdődtek a problémák, hogy letöltöttem néhány kiegészítőt a honlapról. Ezután hibás lett a program, letöröltem és újratelepítettem. Már kétszer is. Azóta nem indul. -.-
2010. szept. 25. 11:11
 1/1 anonim válasza:
Nekem is pontosan ugyanezt a hibaüzenetet jelzi ki amióta telepítettem az új állatos kiegészítőt. Először azt hittem, hogy a játékkal van a baj és kicseréltettem, de a másik játéknál is ugyanezt jelzi ki. Még nem tudtam megoldani a problémát, de sokat segített az, hogy lefuttattam egy részletes víruskeresőt, ami a keresés végén hibásnak találta. Többre még nem jutottam...
2011. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!