Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen póker készletet vásárol...

Milyen póker készletet vásároljak?

Figyelt kérdés
Nagyjából 5-6 személyes készletre lenne szükségem, otthoni játékestekre a barátokkal!
2022. febr. 8. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz póker készlet alatt?

Zseton készletet külön is lehet venni, de csak otthon a barátokkal tulajdonképpen bármi megteszi tétnek.


Magához a játékhoz tudtommal csak 2 csomag francia kártya kell.

2022. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lènyegèben erre gondoltam. Nèztem szetteket az interneten. Normálisabbat szeretnèk vásárolni. Aranyközèp a cél! Megmutatom mire gondoltam.


[link]

2022. febr. 8. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem, ezek szerint meg is van amit kerestél...
2022. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó lehet ez a szett? Szerintem megteszi. Csak vèlemènyt szeretnék kérni. 😊😊
2022. febr. 8. 22:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Számozott vagy számozatlan zseton a jobb?
2022. febr. 8. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi, a számozatlannál nyilván benne van az, hogy külön el kell mondani melyiknek mi lesz az értéke.
2022. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenem van, teljesen jó. Bár nekem valami olcsóbb kivitelű lehet, mert a zseton biztos nem alumíniumból van. A zseton nem túl minőségi, könnyű anyagból készültek, a festése se szép némelyiknek.


Kártya se túl minőségi, puhák, így könnyen sérül (gyűrődik, szakad) illetve folyadéktól távol tartandó mert elázik. Ha viszont vigyáztok rá, semmi probléma vele. A puhaságot úgy értem, hogy a piatnic-os magyar kártyánál valamivel puhább, nem olyan rugalmas.


A táska zárja elba****ott nekem az egyik oldalon, azt szét kellett feszíteni, így az kulcsra már nem zárható. Ha nem lóbálva cipeled, nem fog kinyílni.


Így kép alapján csábító, de ne lepődj meg, ha ótvar minőségű lesz mint az enyém. Azzal sincs baj! Azon kívül amit írtam. De az 4-5 ezernél többet nem ér. Ajándékba kaptam, fogalmam sincs mennyi volt.


Nagy partik voltak vele játszva, nincs gond vele, a kártyák már használtak, de még bírják.

2022. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a részletes leírást!

Akkor megpróbálkozom egy ilyen készlettel.

5-6 embert kiszolgál ez a zseton mennyiség? (500 db)

2022. febr. 9. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőven kiszolgál, hiszen fix értékű zseton lesz mindenkinél.


Pl. 15 fehér, 10 piros, 8 zöld, 6 kék, 5 fekete.


Teljesen mindegy, kitapasztaljátok, hogy kisvak/nagyvak mennyi legyen, milyen időközönként emelkedjen, mennyi zseton legyen nálatok.

2022. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! 😊😊
2022. febr. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!