Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnék megtanulni pókerezn...

Hol tudnék megtanulni pókerezni (magasabb szinten)?

Figyelt kérdés
Most még csak az alap szabályokat tudom, de tetszik a játék, szeretnék vele jobban foglalkozni. Olvastam, hogy egy adott szint felett ez nem csak a szerencsén múlik, sokkal inkább stratégia, tudás. Az ehhez szükséges tudást honnan lehet megszerezni? Vannak ilyen videók, oldalak, könyvek, írományok, amelyek erre megtanítanak? Köszönöm a segítséget. Nagyjából mennyi lenne egy közepes-felső szintre eljutni? Bocsi, ha valamit hibásan vagy nem pontosan fogalmaztam meg, de már ahogy mondtam, új vagyok a témában.

2021. nov. 30. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Számtalan könyv létezik erről.


Póker Bibliájának is hívják Doyle Brunson: Super System 2 könyvét, de több sikeres póker játékosnak is van könyve.

Phil Gordon : Póker-kék-zöld-fekete könyve.

Póker matematikáról se rossz dolog olvasni.

Az a baj én régen foglalkoztam ezzel és már nagyon sok könyvre nem emlékszem.


Van egy nagyon jó oldal, van magyar változata bár esetleg az angol több tartalommal rendelkezik ebben nem vagyok biztos én nagyon régen és akkor is magyarul használtam viszont akkor nekem nagyon tetszett.


[link]


Nem leszel profi, pláne azért nem mert azt a tudáshoz amit kínálnak sok más játékos is hozzáfér, de kialakít egy más szemléletmódot amivel jobb eséllyel fogsz tudni jobban játszani. A pokerstrategy accountodat össze tod kötni az online póker szolgáltatóval (legalábbis a legtöbbel) és játék során ahogy gyűjtöd a pontokat úgy férsz hozzá magasabb szintű oktató anyagokhoz. Illetve ingyen ajándék dollárt is kaphatsz ha rajtuk keresztül regisztrálsz be (regisztráció során meg kell adni a pokerstrategy bónusz kódját). Nagyon régen mikor játszottam 50$-t küldtek az accomra, utána már csak 10$ volt ha jól emlékszem de h most h van azt nem tom (persze ezt pénzt nem lehetett kiutalni).


De ahogy említettem a tudás csak inkább egy módszer, nem leszel profi inkább segít a stratégiád kidolgozásához, viszont ehhez sokat és sokat kell játszani h tapasztalatot szerezz.

2021. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PokerStars-on beülsz pár versenyre játékzsetonban. Ott megtapasztalhatod, hogyan játszanak a többiek, és nem szabad feladni, ha kiejtenek. De youtube-on is van pár jó videó, ahol elmagyarázzák az esélyeket
2021. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a pókeres könyveket, mára már elavultak. A stratégia évről évre változik, de legjobb, amit tehetsz valóban az első válaszban is linkelt pokerstrategy bújása, és mellette kis téten játék egy számodra szimpatikus játéktípussal. Én eleinte MTT-ztem, mostanság Spin&Go-zom inkább, de magában a tanulásban rengeteget segítettek AceSteph pokerstrategy-s oktatóvideói.
2022. jan. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!