Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki szeretne megtanulni...

Aki szeretne megtanulni pókerezni (online), hogy kezdjen neki?

Figyelt kérdés
Szóval kb 2 éve, hogy elkezdett érdekelni a játék. Utána olvastam, hogy valóban nem egy egyszerű dologról van szó. Korábban élőben is játszottam, ott nem ment rosszul. Elolvastam jó pár könyvet. Doyle Brunson, Gus Hansen, Mike Caro, David Sklanksy; és nagyon sok replays videót néztem a youtube-on. Tudom mi a banki esély, mi a kártya esély, és mi az a feltételes esély (ennyi olvasás után mondjuk ez alap), de alkalmazom is őket. ennek ellenére online MMT-ken stabil vesztő vagyok. 22-55 dollar közötti nevezős versenyeken indulok, lehetőleg minél lassabb vakszintekkel Nem akarok én milliókat nyerni, bőven elég lenne nullás lenne és a játék élmény maradna, de olyan stabilan veszítek - kellő önkritikával - mintha totál amatőr lennék. Nem mondom, hogy a program korrektségét tekintve nincsenek kételyeim, de amíg nem bizonyítja be valaki a csalást, addig sajnos kénytelen vagyok benyelni, hogy az AA-aimat preflop all in megeszi egy nagy stack K9off egylapos színsorral, meg ilyenek. Elvileg megtörténhet, meg is történik. Segédprogramokat nem igen használok, mivel nem stabil az angolom és ezért inkább a PP asztalokon játszom, mert ott ugye elvileg minden ilyen program tiltott. Szóval, hogy csinálja az, aki nyerő?

2021. márc. 17. 09:20
 1/1 anonim válasza:
100%

Nem voltam sose ultra profi játékos és már nem is igazán játszom pénzben de a te legnagyobb hibád az elsietés volt.

Nem lehet 22-55 $ MTT-kről kezdeni akármennyit tanultál.

Elöször tapasztalatot kell gyűjteni de nem ilyen szinteken.

Úgy 0,5-1$ meccseket javaslok multitableben és segédszoftverrel(pokerstarson).

És hidd el ha minden nap grindolod a téteket, betartva a bankroll manadgementet, egy idő után azt veszed észre hogy fokozatosan nő a bankrollod.

A lényeg a türelem és az hogy ne játssz kezdetben ilyen téteken

2021. máj. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!