Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tovább, szeretnék...

Hogyan tovább, szeretnék fejlődni?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve tanultam meg pókerezni. Mármint, csak az alapszabályokat ismertem meg akkor. Utána 7 évig játszottam hobbi szinten, online játékpénzben, cashgame-eket. Az utóbbi 3 évben átmentem játékzsetonos versenyekre. A cél: kiejteni a többieket és előkelő helyezésen végezni. Ott nehéz volt megállni a helyem, először mindig kiestem, de aztán nem adtam fel, és felső 10%-ba bejutottam egyre gyakrabban. Majd felső 5, utána prdig legjobb 1-3%.

Néha elindultam olyanon, aminek a beugrója 1$ volt, azon kb fejbevágtak, hogy szinte semmit se tudok. Tényleg csak 1x-2x, hogy úgymond felmérjem az ottani ellenfeleket, meg azt, hogy mennyire tudnak játszani hozzám képest. Tőlem annyira távoli volt, hogy valaha elég jó legyek, hogy velük érdemben versenyezhessek.

Így játékzsetonnál maradtam és olyan versenyeken indultam, egyre jobb eredményekkel.

Tegnap viszont újra elindultam egy 1$-os kiejtős versenyen, és díjazott helyezést értem el, amin nagyon meglepődtem. Szerintem még rengeteget kell fejlődnöm, hogy valóban felvehessem velük a versenyt, de ez adott egy kis önbizalmat.



2021. dec. 9. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha fejlődni akarsz akkor felejtsd el a játékpénzt, mert ott teljesen másfajta játék folyik mint a valódi pénzes asztaloknál.

Élesben kell gyakorolnod ahhoz hogy sikerüljön kialakítani idővel egy nyerő stratégiát.

Ha nem akarsz sok tanulópénzt fizetni akkor a legkisebb téteken játssz egy darabig, próbálj ki minden változatot és meglátod hogy melyikben vagy a leginkább nyerő.

2022. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!