Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online póker 2022-ben? Megéri...

Tondy kérdése:

Online póker 2022-ben? Megéri foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Állandóan elkap az időszakos pókerezhetnék, de aztán pár hónap után beleunok, aztán kis idő elteltével megint odaülök.


Kb. 2011-ben kezdtem el vele foglalkozni, akkor volt Pokerstrategy-n egy jó kis közösség, meg csomó más oktatóoldal, amelyek a motiváció mellett sorozatosan oktatóanyagokkal is ellátták az embert.


Mára ez a része teljesen eltűnt, magyar nyelvterületen úgy látom egészen elcsendesedtek a fórumok, nem nagyon van mozgás sehol, új oktatóanyagok pedig kvázi egyáltalán nincsenek is.


Ugyanakkor az online póker ahogy látom még mindig elég jól pörög, bár a Pokerstarsról sokan átpártoltak a GG-re. Számomra viszont nem szimpatikus a GG, mivel a HM HUD-ot nem támogatja, nincs fullring cash game, sokkal inkább ilyen gambling szagú minden játék. Talán a versenyek kevésbé, viszont én inkább a CG-t preferáltam mindig is, ezért ha játszom csak a Starson érzem jól magam. Bár ott zavar, hogy a CG asztalokat évek óta 4-re korlátozták, nem lehet 2 kattintásból rákeresni az ellenfelekre, hogy lásd hány asztalon játszik (ebből ugye sok minden lehetett következtetni, stb).


Mi a véleményetek, honnan lehet egy kis friss- és aktuális játékstratégiához jutni (lehetőleg magyarul), ami megállja a helyét, nem elavult, stb.

Itt van a polcomon kb. az összes régi könyv, Slansky, Brunson, Caro, Gordon, az összes Harrington, de már évekkel ezelőtt azt írták a fórumok, ezekkel már nem érdemes foglalkozni, teljesen elavult az a szemléletmód amit ezek a fiúk képviseltek 8-15 éve.


Érdemes-e 2022-ben pókerezni egy kis kiegészítés reményében? Ha igen, honnan lehet egy jó és friss elméleti háttérre szert tenni?



2022. jan. 31. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Látom az alapok megvannak. Daniel Negreanu youtube csatornája is hasznos. Hogy hogy négyre korlátozzák Starson a CG asztalokat? Épp most játszok 6-os asztalon
2022. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi a választ.


Hát nem tudom, hogy Magyarországon nincs-e ez a korlátozás, de én mivel Romániából játszom, itt a valódi pénzes cash game asztalokból egyszerre csak 4-re enged beülni.


Amint leülnék egy 5. asztalhoz, azonnal kiírja: You reached the cap of cash game tables you can play at the same time... pár éve ez így van.

2022. febr. 1. 07:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs, ez valid. Úgy értelmeztem, hogy 4 fős asztalokról beszélsz. Egyébként ha ennyire benne vagy, hogy több asztalon játszol, akkor NL 10-25 körül nem vagy alapból nyerő?
2022. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy ha az NL50-et nem vered stabilan, akkor ne legyenek nagy álmaid.
2022. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meggazdagodni nem fogsz belőle, de ha ügyesen játszol akkor fizetés kiegészítésnek jó. Az én ismeretségi körömnek 30% valamilyen formában szokott pókerezni. Interneten vagy élőben, hetente 2-3 alkalommal.

Én a pokerstars weboldalán szoktam játszani, kisebb összegeket szoktam vele nyerni, de ha gyakrabban foglalkoznék vele, nem tudom, hogy mennyire érné meg. Az én vélemény hogy a póker, a türelem, a tudás és szerencse játéka.

Néha vissza szoktam nézni korábbi játékokat, ahol már ezer dollárral játszadoznak a játékosok, és láttam olyan leosztásokat ahol, csak a szerencsének köszönhetik sokan, hogy nyertek.

Az NL50-et alapvetően nem szokás a megélhetési tétekhez sorolni, ezen a limiten már olyan összegeket nyernek a legjobbak, melyeket nagyon sokan elfogadnának fizetésként.

2023. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!