Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetem le a sims 3...

Honnan tölthetem le a sims 3 a világ körül crackket? (2.9. verzió)

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 22:06
 291/300 anonim ***** válasza:
44%
Hát ja!Szerencsétlen Simemet ki is rúgták!:) Azért,mert 7 emberből 3-mat sikerült beoltani,mert közben a másik simsemmel is foglalkoztam azzal,amelyiket feltámasztottam.Amúgy a titkos kódot beírtam és shift+postaláda és ott be lehet állítani,h. melyik szinten legyen csak pontosan nem tudom,h. írja ki.Csak attól még ugyanúgy fejleszteni kell a jártasságokat.Most,h. kirúgták a simsemet divattanácsadót csináltam belőle és a titkos kóddal fel lehet húzni a munkatapasztalatokat is.:) Azon gondolkodtam,h. tegnap lehet azért fagyott le,mert lehet bekapcsolva hagytam a kódot.Pedig mindig ki szoktam kapcsolni.De nem tudom,mert szerintem a titkos kód max. a játéknak árthat és nem a gépnek.Vagy nem tudom!Mindegy!Rem. többet nem csinál ilyet.Ma mondjuk nem volt semmi baja!
2010. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/300 A kérdező kommentje:

akkor jó ha nemvolt baja:)

igen az a gépnek nemárthat csak a járék kapcsolhat ki tőle vagy lefagyhat vagy ilyesmi

én ugy szoktam csinálni hogy ha az egyik munkában van akkor csak azzal játszok a másikat meg otthagyom hogy üljön a kanapén vagy valami:D

2010. szept. 19. 21:40
 293/300 anonim ***** válasza:
100%
Na,vállaltam megint munkát a kórházban és rájöttem arra a klinikásra is.:) Amíg,bent dolgozik a kórházban kap egy ilyen megbízást és ki kell mennie a kórház elé és ott vizsgálja a betegeket.Most pedig minden szakmát kipróbálok majd.:)
2010. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/300 anonim ***** válasza:
Na,játszol még?Vagy már meguntad?:) Képzeld!Találtam egy olyan programot,amivel a sims 3 pack fájlokat át lehet alakítani majomfejessé,így be tudom tenni a játékba!:) Azóta már néhányszor újratelepítettem az egészet,mert hol betette a letöltéseket hol nem.Erre tegnap újratelepítettem és nem tettem rá a biztonsági mentésemet és minden letöltést belerakott.Tökre örültem!Nem számítottam rá,h. beleteszi az összeset!:)És töltöttem le simseket is és azzal a programmal átalakítottam és azt is betette!:)
2010. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/300 A kérdező kommentje:

naa nagyon örülök neki:D

nem énmár nem játszok, meguntam:D

igazából jólenne játszani, csak nemtudok velük mit csinálni, ha érted..

nekem az nemtul izgalmas hogy egyik elmegy dolgozni másik meg mondjuk otthon marad a gyerekkel, meg munka után is nemtudok velük mit csiálni:D

2010. szept. 30. 19:18
 296/300 anonim ***** válasza:
100%
Igen értem!:D Én sem játszottam vele egy darabig,csak idegesített ez a hülye egyedi tartalom!Pont ma végigpróbálgattam a sims csajon az összes új ruhát,berendeztem egy házat,elkezdtem tanítani a jártasságokra és már meg is untam.:( De majd megint biztos meg fog jönni a kedvem.A sims 2-vel voltam így.Volt hogy hónapokig nem játszottam,aztán elkapott megint és napokig játszottam vele,aztán megint meguntam.:)
2010. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/300 A kérdező kommentje:

nálamis folyton ugyvolt a sims 2-vel:D

folyton újabb ötleteim jöttek, pl. egyszer megcsináltam hogy mindenki középkori ruhákban volt és kastélyok voltak, vagy csak megláttam jó hajakat meg ruhákat amiket letöltöttem, stb.:D

2010. okt. 1. 14:01
 298/300 anonim ***** válasza:
100%
Na,hát én is hasonlóan vagyok!:D Pl. tegnap még keresgettem letöltéseket,erre találtam valami hack-eket vagy mi.Na,mondom kipróbálom.Az egyiket letöltöttem,amivel állítólag a tinik is házasodhatnak és szülhetnek.Tegnap fel is telepítettem,erre ma mondom kipróbálom.Na,ja!Csak valami gubanc volt és most egyik simsemmel sem tudtam másikra kattintani.Úgyhogy telepíthetem újra az egészet!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..........mérges vagyok!:( Több ilyen sz...rt nem töltök le!És ebből még biztonsági mentést sem csináltam.:(
2010. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/300 A kérdező kommentje:

óó

én sose szoktam ilyesmitket telepiteni

de most azok is bennt voltak a játékba amik az előző biztonsági mentésnél is nem?

azokat másold be:)

2010. okt. 1. 14:40
 300/300 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztonsági mentésem van,de az régebbi.Most új játékot fogok kezdeni,új családdal.De lehet ráteszem a biztonsági mentést,majd meglátom!Csak akkor is új családot szeretnék és ha még azt is mentem akkor 3 féle mentésem lesz és lehet lelassítaná nagyon.Így legalább tudok mit kezdeni a simseimmel(tudom tanítani meg ilyenek,de sokszor az is unalmas).:D Mondjuk úgy is akartam új családot csinálni,mert a lány simsemnek túl hosszú lett az álla és elég hülyén nézett ki.:D Pedig a szerkesztőben nem tűnt annak.:)
2010. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!