Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetem le a sims 3...

Honnan tölthetem le a sims 3 a világ körül crackket? (2.9. verzió)

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 22:06
 251/300 A kérdező kommentje:

naszóval

alapjáték 1.14 világ körül 2.9

demost hogy ujra telepitetted igyse jó?

2010. szept. 14. 20:04
 252/300 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos nem!:( Majd holnap frissítem a világ körült is.Hátha úgy jó lesz.Ma amikor feltelepítettem az egyedi tartalmakat a még frissítetlen alapjátékra volt olyan ami mellé nem azt írta ki,h. siker,hanem h. telepítsem a frissítéseket.De hiába frissítettem az alapot azok nincsenek benne.Majd akkor frissítem a kiegészítőt is hátha úgy jó lesz,ha nem mindegy.Vannak azért cuccok benne bőven.Most olvastam a mysimsen,h. lehet múmiát csinálni és azzal fogok most szenvedni.Meg meg akarom szerezni azt a lehetőséget,amivel szellemeket lehet feltámasztani.De azt is olvastam,ha be van kapcsolva a titkos kód és a munkahelyre kattintunk,akkor kaphat a sims lehetőségeket.És majd azt is kipróbálom.:D
2010. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/300 A kérdező kommentje:

énmost a tűzoltót akarom kipróbálni vagy a szellemirtót:D

milyen lehetőségek?

én semelyik munkában sem jutottam sokáig, mindig meguntam:D

2010. szept. 14. 20:49
 254/300 A kérdező kommentje:

ja de neked nincs álomállások

szerintem telepitsd fel azt is, nagyonjó

van 5-6 munka és látod hogy mitcsinál a sim

pl ha szellemirtó akkor elmegy házakhoz és beszélgetni lehet szellemekkel meg kiirtani vagy nemtudom mg azt nempróbáltam:D

2010. szept. 14. 20:50
 255/300 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer belinkelted,h. honnan töltötted le.Holnap lehet én is letöltöm onnan.Bár nem biztos,h. holnap lejön.De elkezdem tölteni és kipróbálom én is!:D Talán már tölthetek nagyobb sebességgel.Legalábbis múlthónapban úgy írták,h. köv. hónap elejéig korlátozva lesz a sebesség.Akkor holnap elkezdem letölteni azt is.Csak majd megírnád nekem a telepítőkódot?:D
2010. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/300 A kérdező kommentje:

persze:D

nekem 400-al töltötte, szal elég gyorsan, egy délután alatt megvolt

de nemtudom hogy ez attól függ hogy mit töltünk, vagy alapjábavéve mindegyik ugyanolyan, vagymi?:D

2010. szept. 14. 21:07
 257/300 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést nem értem.:D A letöltési sebességre gondolsz vagy mire?Mert az szerintem függ attól is,h. milyen neted van (vagy hogy írjam),meg hogy hányan töltötték le és fel,meg ilyenek.Szerintem nekem is lejönne 1 délután alatt csak én megfigyeltem,h. estefelé már belassul a letöltés,csak nem tudom miért.Meg akkor is elég lassú,amikor elkezdem letölteni.Most elkezdtem letölteni és remélem még ma lejön.Onnan töltöm ahonnan te.Te melyiket töltötted az elsőt?Szerintem ezzel is úgy fogok járni mint a többivel.Általában mindig késő este jön le és akkor már nem akarok szenvedni a telepítéssel,így meg kell várnom a másnapot,de olyankor alig tudok elaludni,mert nagyon várom,h. kipróbálhassam.:D

Azt sajnálom,h. a sims 3-hoz a kiegészítőknek nagy a mérete.Mindegyik majdnem akkora,mint az alap.A sims 2-ben meg alig volt olyan,ami 1GB fölött volt.Remélem viszi majd a laptop,ha ezt is feltelepítem.:)Az én gépem tuti nem vinné.Azon elindul az alap,de mire betölti az kb. fél óra.Pedig az én gépem sem régi.De majd,ha megjavíttatom,akkor ki is szeretném bővíttetni,h. vigye a sims 3-mat.:)Remélem lehet bővíteni,ha nem akkor azon majd a sims 2-vel játszom,azt simán viszi jó pár kiegészítővel is.:)

2010. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/300 A kérdező kommentje:

igen a letöltési sebességre gondoltam:D

mire gondoltál hogy milyen elsőt töltök-e?

remélem elviszi a laptop, mondjuk az szerintem is rossz, hogy sokat foglal, mert lekellett miatta törölnöm dolgokat

2010. szept. 15. 13:07
 259/300 anonim ***** válasza:
Rákattintottam arra a linkre,amit egyszer küldtél,ahonnan letöltötted az álomállásokat és ott lent volt pár letöltés.Én azok közül az elsőt töltöm.Már több,mint a fele lejött csak kicsit belassult a töltés.:D Azóta meg frissítettem a világ körült,hátha úgy kiteszi az indítópanelre a letöltéseket.Erre töltöttem le a frissítéshez cracket és nem jó hozzá.Pedig ahhoz a verziószámhoz töltöttem le kettőt is.De egyik sem volt jó.Így újratelepítettem megint a világkörült.:)
2010. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/300 A kérdező kommentje:
ottvan legfelül egy korona mellett sárgában hogy download torrent..ott:D
2010. szept. 15. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!