Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetem le a sims 3...

Honnan tölthetem le a sims 3 a világ körül crackket? (2.9. verzió)

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 22:06
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/300 A kérdező kommentje:
és ha egyáltalán nem frissitenéd?:D
2010. szept. 13. 19:43
 232/300 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem engedi feltelepíteni a világ körült.:)
2010. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/300 A kérdező kommentje:

óó

de most nemvágom

most minden felvan telepitve?

vagy még nemcsináltál semit és nemjok a letöltések?

2010. szept. 13. 20:05
 234/300 anonim ***** válasza:
100%
Fent van minden.Csak múltkor a világ körült szedtem le,de már visszaraktam.Amikor először tettem fel a kiegészítőt akkor kellett frissítenem az alapot.Akkor lett 1.14-es.Előtte nem tudom melyik verzió volt az alap,de akkor kitette a sima egyedi tartalmakat az indítópanelra.Csak most nem teszi ki,ahogy frissítettem.Érted?:D
2010. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/300 A kérdező kommentje:

akkor ugyanazt kell csinálnod, mint amit leirtál, csak a végén nem frissited

de akkormeg nelesz jó a világ körül

vagy a világ körült frissitetted és ugy nemlett jo?

ha az első akkor nemtudom mittegyél ha a második akkor nem kell frssiteni a világ körült:D

huh

2010. szept. 13. 20:39
 236/300 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogom csinálni,h. leszedek mindent.Aztán,ha feltettem az alapot minden letöltést rátelepítek.Ezután fogom frissíteni(az alapot).Aztán feltelepítem a világ körült.De mielőtt letörlöm a játékot készítek biztonsági mentést.Itt valami olyasmit kell,h. az alap játék mappáját,átmásolom egy olyan helyre,ahol megtalálom.Csinálni fogok egy olyan mappát valahol,h. sims 3 biztonsági mentés.Oda átmásolom.Aztán,ha újra telepítettem mindent akkor ezt a biztonsági mentést visszamásolom oda,ahol volt.Akor szerintem majd ki kell írnia,h. felülírja?.Úgy mint a crackelésnél.Így elvileg a mentett játékoknak is meg kell majd lennie,mert a mentéseket az alap játék mappájába teszi.És így nem fog elveszni minden.De azért még átolvasom a mysims-en a biztonsági mentést még egyszer.És még töltök le néhány dolgot.:) Majd,ha kíváncsi vagy rá,h. sikerült a szerencsétlenkedésem megírom!:D Ha pedig nem sikerül,akkor kezdek előröl mindent.Mondjuk azzal nem is lenne bajom,h. újra kell kezdeni csak az a baj,h. a jártasságokat nem lehet felhúzni kóddal.:D
2010. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/300 A kérdező kommentje:

méérnem lehet felhuzni?

a sims2-ben fellehetett

nemlehet ha beirod a titoskódot?

persze majd ird meg hogy milesz:D

2010. szept. 14. 13:01
 238/300 A kérdező kommentje:

[link]

ezis jó oldal

2010. szept. 14. 13:58
 239/300 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam letöltögetni onnan is,meg még találtam 1-2 oldalt,ami jó.Majd belinkelem őket a szöveg végén!:) Titkos kóddal nem lehet felhúzni a jártasságokat csak a szükségleteket és a kapcsolatokat.:( Na,de megcsináltam,amit leírtam.Leszedtem mindent és feltelepítettem újból.Ahogy feltelepítettem az alapot még frissítés előtt betettem a letöltéseket a downloads mappába.Így kirakta az indítópanelra és telepítettem.Aztán frissítettem az 1.15-ös verzióra,mert csak arra lehetett.Először kicsit megijedtem,de találtam hozzá crack-et és jó lett.Aztán amikor feltelepítettem a világ körült is,utána a biztonsági mentésemmel felülírtam a The sims 3 mappát,azt ami a dokumentumokban van.Innen szedtem ki a biztonsági mentést is,mielőtt letöröltem volna mindent.Na,és a lényeg,h. betette a letöltéseimet és a mentéseim is megmaradtak.Így nem kell mindent előröl csinálni.:D Csak az a baj,h. nem mindegyik letöltést tette be,pedig az indítópanelre ki volt téve és az is ott volt,h. telepítve van.De mindegy!Azért belerakott néhány cipőt,hajat,ruhát,autót...:)

Na,és ma ezeket az oldalakat találtam:

[link]

[link]

[link]

Lehet te is ismered őket!:D Én csak most találtam rájuk és itt is van pár jó cucc.:)

2010. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/300 A kérdező kommentje:

azta de okos vagy:D

örülök hogy sikerült:D

ezekközül egyiket se ismertem

most töltögetek egy-kettőt aztán majd játszok:D

2010. szept. 14. 16:33
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!