Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetem le a sims 3...

Honnan tölthetem le a sims 3 a világ körül crackket? (2.9. verzió)

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 22:06
 281/300 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha frissíted nem fogja elcseszni a mentett állásaidat.De azért csinálj biztonsági mentést,ahogy én.Mert ha elcseszi akkor azzal szerintem vissza lehet hozni.Azt úgy kell,h. a dokumentumoknál van a the sims 3 mappa.(Nem a program files-nál):) És csinálsz egy másik mappát valahol.Én csináltam egy mappát a nevemmel és abban csináltam egy olyat,h. sims 3 biztonsági mentés.És oda másoltam be a dokumentumokból a sims 3 mappát.Na és az a lényeg,ha elvesznek a mentéseid akkor azt a sims 3-mas mappát,amit kimásoltál máshová azt utána vissza kell tenni oda ahonnan kimásoltad.És akkor kiírja,h. felülírja?És ok.És így meglesznek a mentéseid.:D Én is frissítettem az alapot,nekem 1.15. re frissítette azt hiszem.És itt találtam hozzá crck-et: [link] Csak itt regisztrálni is kell.De lehet,h. már a gamecopyworld-ön is fent van.:D

Ja,amúgy kipróbáltam!Elértem az orvososnál is a 10-es szintet(Egy kis csalással) és munka közben elhívták két helyre valami előadást tartani,de oda nem lehetett követni.:( De lehet majd ugyan úgy hívni fogják betegekhez is.Kíváncsi vagyok nagyon!:) Majd megírom,h. mi volt.Ja,és a vágyai közt meg valami olyasmi van,h. szeretne közegészségügyi klinikát nyitni vagy mit,de azt nem tudom hogy kell!:(

2010. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/300 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú...basszus,hogy jártam!Azt hittem megáll a szívem!Nagyban Simsezek erre lefagyott vagy mit csinált,aztán kb. 20 percig se kép,se hang a laptopon.Nem reagált semmire,azt hittem ez is beszart!Tiszta ideg lettem.Erre nyomogattam a kikapcsológombját és elindult újból,pedig előtte arra sem reagált.:( Remélem nem lesz semmi baja a laptopnak.Nem tudom miért csinálta ezt!Eddig nem csinált semmi ilyet,amikor simseztem.Arra gondoltam,lehet nem bírja a játékot,de akkor szaggatott is volna szerintem.Igaz kicsit lassabb lett,de nem volt vészes!Neked még nem volt ilyen?Most nem merem elindítani újra.:( Ha esetleg írsz és nem válaszolok,akkor kinyírtam a laptopot,bár nagyon nem szeretném!Jaj,de megijedtem!
2010. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/300 A kérdező kommentje:

nyugodj meg ha ujra tudtad inditani és működik akkor nincs baja:)

nálam is volt már ilyen, de az csak ugyvolt hogy kikapsolt magától a játék, és persze előtte nemvolt elmentve

köszi akkor majd megcsinálom a biztonsági mentést:D

és az orvososnál a 10. szintet ugy érted el hogy mutatta vagy csak bement a kórházba és kész?

meg ha az a célja hogy ilyen izét akar csinálni, valamilyen klinika(?) bocs de elfelejtettem:D naés ha ráviszed az egeret akkor mindig kiir róla valamit, hogy hogyan lehet azt a vágyat teljesiteni, ott hátha leirják

2010. szept. 18. 18:52
 284/300 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem nem is lesz baja!Nagyon megijedtem!:)

A 10. szinten csak bemegy a kórházba,de nem lehet látni.Hanem jelezte,h. mehet 2 helyre előadást tartani vagy mit.Lehet nem előadás volt.De azt sem mutatta.És most,ahogy játszottam vele,amikor lefagyott akkor pont vasárnap volt és akkor nincs munka.Azóta meg nem mertem elindítani.De remélem munka közben kap olyan feladatot is ahová lehet követni.Majd holnap kipróbálom,remélem nem fogja megint ezt csinálni.Ja,ahhoz a kórházos vágyhoz meg nem írt semmi érdemlegeset amikor rávittem az egeret,de majd próbálkozok,hátha arra is rájövök.:)

2010. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/300 anonim ***** válasza:
100%
Na,eddig nem jutottam előrébb az orvosossal,lehet másik állást keresek.:) De képzeld!Beírtam a titkos kódot utána pedig azt,h. buydebug és feloldott valami izéket a vásárlás módba.Erre vettem egy időgépet és visszamentem a simsemmel a múltba.Amikor onnan visszajött jött vele egy gyerek is.Gondolom az övé lehet vagy nem tudom hol a francba szedte össze.:D Pont most gondolkodtam,h. csináltatok neki egyet.:D De gondoltam,ha terhes lesz akkor etetek vele sok dinnyét és lánya fog születni.Erre most hozott magával egy kis srácot.:D
2010. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/300 A kérdező kommentje:

ezt énis kipróbálooom:D

bár most a nő pont terhes:D

remélem mást is tud hozni magával:D

2010. szept. 19. 17:19
 287/300 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még hozott magával ruhát is.:) De én elcsesztem,mert véletlenül felnövesztettem a gyereket,akit hozott és kiléptem mentés nélkül.Most meg nem akar gyerekkel visszajönni!:( De még próbálkozok,hátha hoz még egyet.Megnéztem a kapcsolatoknál,amíg még megvolt a gyerek és a fia volt.:)És ezzel a kóddal,amivel vettem az időgépet,mindenféle növény és hal is elérhető.Tök jó!:)
2010. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/300 A kérdező kommentje:

én még nem telepitettem fel a padlógáz cuccokat és addig nemakarok vele játszani

csak lusta vagyok hozzá:D

majd ha rászánom magam énis csinálok időgépet kiváncsivagyok mitfog hozni:D

2010. szept. 19. 18:46
 289/300 anonim ***** válasza:
100%
Na,közben a simsem kapott munka alatt egy olyan unkát,ahol a kórház előtt kell beoltani a simseket.És azt mutatja is.:)
2010. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/300 A kérdező kommentje:

kiirály majd szolj ha mást is fog csinálni:D

de hogyhogy ilyen hamar eléred a 10.szintet?

2010. szept. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!