Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb GTA játék?

Melyik a legjobb GTA játék?

Figyelt kérdés
sztem a S.A.
2010. aug. 18. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan! Kinek az a vágya hogy a konditeremben a szobabiciklin nyomogassa a space-t?? Meg hogy mániákusan d*gjon?
2010. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
Én meg azt unom rohadtul a IV-ben, hogy állandóan hívogatnak telefonon, hogy menjek velük ide-oda, ez az elején még elmegy, de egy idő után nagyon unalmas, pl. felhív egy küldetés közben, mondom, hogy nem, aztán bevágja a durcát, és nem is beszél utána velem. De hát ki franc akarja furikázni ezeket a hülyéket, már elnézést?
2010. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
Amúgy az én kedvencem a Vice City, de amúgy nagyon jó a Liberty City Stories és a Vice City Stories is, de azt kevesen ismerik, mert PS2 exkluzív.
2010. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
69%
NAH MAJD ÉN! szerintem a GTAIV aztán San Andreas és a Vice City a legjobbak és egyben ezek a kedvenceim is.mind a 3-at szeretem szép élmények fűzödnek a vice cityhez mert az volt az első gta-m a régi windows xp-em hmm azok a szép 2003-2004-es évek mikor 8 évesen kedztem a vice city-t xD. és a VC-ben vannak a legjobb ZENÉK SZTEM! ja és még a gtaiv 2 kiegészítője is jó szerintem.de nem bírom egyiket is ha f×kázzák .jó a vice cityben tényleg sok bug van hülyeségek me minden.dehát 2003-as játék. de szerintem egyszerűen a hangulata olyan jó nem tudom miért DE JÓ! a történet is meg a 80-as években játszódik és szerintem a karakterünk nagyon KEMÉNY :D olyan igazi olasz-amerikai maffia kinézetű magas és legalább visszaszól sokaknak nem úgy mint CJ.ráadásul a vice city.hez van multiplayer igaz elég laggolós meg sok a csaló de akkor is jó.a san andreas is szintén jó azzal is több évig játszottam mikor 9-12 éves voltam.most meg GTAIV hát ez meg már tényleg nagyon élethű.és nem csak internetezni lehet hanem TV-zni bowlingozni,dartsozni jobb kocsik a kocsik jobban törnek élvezetesebb élmény az embereket elütni mert jobban esnek mint a rongybabák, van fedezésharc vagyis végre el lehet bujni valahová nem ugy mint az előzőekbe hogy egymás előtt állunk és aki több lőszert lő a másikba az győz,és taxiba is leeht ülni rendesen utasként kifelé nézve mint az életbe:)az utcákon több minden van nem ugy mint a GTAIII-ba:S tudom hogy az is régi játék de azért pff nem értzem magam jól mikor játszok vele szó szerint.ez az egyetlen GTA amit utálok.az egész játék tiszta sötét, béna küldetések. alig mondanak benne csúnyaszót és az a karakter akivel vagyunk pfff nem hiszem ezt hogy gondolták annak idején.nem értem azt aki azt mondaj hogy jó a gta III:S mi jó benne? egy dolgot.motor nincs. és mégegyszer az a főhős akivel vagyunk nincs is neve ,( a SA-ban megtudtam hogy Claude Speed) nem is beszél a játék során egy néma degenerált idióta.ráadásul úgy néz ki mint a barátok köztben régen Tóni voltXD egí 18-20 éves fiatal idióta aki készül az érettségire de közben liberty city-ben bűnözxD nah ennyi. GTAIII-hoz meg multiplayer sincs.
2011. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 88Kisparaszt ***** válasza:

Amikor még rossz gépem volt és csak a S futott rajta akkor alig vártam hogy majd az új gépemmel feltegyem a GTA IV-et. Amikor feltettem és játszottam vele pár órát rájöttem hogy ez unalmas. Végigviszed és aztán dobod a fiókba. És fontos megemlíteni hogy melyen rohadt sok a bug benne (kicsit túlzás amikor elütöd a zsarut és beleseik a földbe és köddé válik)

Szerintem:

amiben jobba GTA IV:

-szebb a grafika

-részletesebb városi élet (telefon, taxizás, barátok hívása)


amiben jobb a SA:

-változatosabbak a helyszinek (városok, faluk, farmok, sivatag, katonai bázis)

-több fegyver

-aki az akciót szereti annak ez az ajánlottam a bandaháborók miatt

-saját karakterünket változatosabban tudjuk változtatni (konditerem, tekók, hajvágás)

-rengeteg mód van hozzá pl: DYOM amivel saját küldetéseidet megtervezheted

2011. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 88Kisparaszt ***** válasza:
78%
ja és elfelejtettem megemlíteni hogy a SA ennyi év után még mindig virágzik és megnézzük az Xfire oldalán a Gta san andreas-al még mindig többen játszanak mint a GTA IV-el.
2011. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim válasza:
Sztem a legjobb gta az a vice city pont most töltöttem le megint!A GTA 4 sajnos nem megy a gépemen ezért nem tudom hogy milyen!A gta san andreas egy nagyon jó gettó hangulatos játék de ha megnézzük akkor eltér a többi gta-tól hiszen itt a legtöbb küldetés a bandaháborúról szól a gta 3 sztem egy nagyon jó játék csak régi!Na de én nem akarok senkivel se vitázni én azokkal értek egyet akik a Vice City-t mondták egy nagyon jó hangulatos játék jók a küldetések igaz hogy nincs benne annyi lehetőség mint a san andreas-ba de szerintem akkor is az egyik legjobb GTA!(ez az én véleményem)
2012. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű,hogy Vice City! Rajta nőttem fel,és a Vice City Storries on, szóval ők 2 en.Na meg a vice cityk-ben voltak a legjobb zenék is(meg a SA ba).Az SA se rossz,de nem ér fel a Vice Cityk közé szerintem.


Vice City 4 ever :D.

2012. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%
a GTA IV meg nagyon szar szerintem... Meg a Zene nagyon pocsék benne...
2012. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
84%
SA abba annyi mindent lehetett csinálni, hülyülni órákig,napokig is tudtam vele játszani imádtam mozgó kocsik hátuljára felugrani és onnan lőni hangtompitóssal a népet :D a IV-et is próbáltam dettó nem tudtam vele játszani, mert szar volt a gépem, meg lett az új gép alig vártam, hogy játszhassak, de beleuntam miután kivittem :/
2012. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!