Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb GTA játék?

Melyik a legjobb GTA játék?

Figyelt kérdés
sztem a S.A.
2010. aug. 18. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
77%

utsóval értek eggyet a san andreas én se bírom meg nem értem

11:24-t sem hogy most hadd döntse már el mindenki neki melyik a kedvence. Attól még ugyanúgy lehet valaki fan ha a vice city-t szereti. Egyértelmű számomra hogy a vice city a legjobb gta és hangulatosabb játékkal én nem játszottam még soha. Az egyetlen ami a vice city-t überelheti az a IV most azt szedem és majd elmondom a véleményem de amennyit a videókból láttam az király!! Addig is Vice City FOREVER!!

2010. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy 11:24-s még valami a GTA IV- el fogadjunk még sosem játszottál , talán még videón (de lehet még azon sem...) mert akkor tudnád hogy nem csak annyi az újítás benne hogy lehet internetezni. Amikor például a IV ben máshonnan közelíted meg a helyet máshonnan kezdődik a bejátszás, sokkal de sokkal több autó van benne mint a sa-ban. Az MI is jobban ki van dolgozva... Ezek véleményem szerint nem kis újítások (ezeket csak olvastam) de ha valaki kíváncsi többre az szerezze meg nem akarom lelőni a poént.
2010. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
56%

Sorrendben:

1. Vice City

2. San Andreas

3. GTA III.

4. GTA IV.

Nem értem, miért kell a IV-et ajnározni, a grafikán kívül egy nulla az egész, semmi hangulat, semmi játékélmény, amit a Vice Cityben és a San Andreasban megszokhattunk...Ezen kívül a Vice City és a San Andreas tele volt mellékküldetéssel, meg mindennel, több hónapig kellett játszani a 100%-ig, míg a IV esetében ez egy hét alatt letudható, utána meg már dög unalom az egész.

2010. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
87%
ÉN a IV-el egyszer játszottam, de eléég is volt.. Nem tetszik. Nekem a favorit a Vice City és a San Andreas:) Pedig én lány vagyok, de imádom:D
2010. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
63%

12:07

A IV egy teljesen új irányba ment el. Sokkal történet orientáltabb lett, ami sajnos azzal járt, hogy sok mellékküldetést kivettek belőle, de van ami sokkal jobb lett, például a rendőrködés:

http://www.youtube.com/watch?v=X4QnsS8qZd4


Vannak újak, például az utcán random karakterektől kapott küldetések:

http://www.youtube.com/watch?v=IcFeZJUa270

Vagyis az utcán véletlenszerűen találhatunk embereket, akiknek segíthetünk ügyes bajos dolgaikban.


Még mindig vannak bérgyilkos küldetések:

http://www.youtube.com/watch?v=HPSDtQ4OgBk


Újdonság, hogy most már barátaink is vannak, akiktől szintén vállalhatunk feladatokat:

http://www.youtube.com/watch?v=TFo7-6iGVzQ


És a szép grafikán kívül is van bőven újítás:

-a már említett barátok

-a már említett internet használat

-a mobil használat, amin keresztül hívhatunk például mentőt, taxit

-A taxiba már utasként is beszállhatunk

-taxit leinthetünk az utcán is

-fedezékharc

-fejlettebb mesterséges intelligencia

-sokkal fejlettebb fizika, ami játékmenet szempontjából sem elhanyagolható

-sokkal fejlettebb lett a közelharc rendszer. Lásd második videó.

-nagy sebességgel ütközéskor kirepülhetsz a kocsiból, és már az ellenfelek és rendőrök is ki tudnak lőni belőle

-a járművek irányítása sokkal élethűbb

-nincs betöltés sem a különböző területek közt, sem az épületbe való belépésekkor

-végre lehet létrát mászni, ami sokkal szabadabb mozgást enged a városban

-sokkal élethűbb lett az autólopás

-teljesen új a körözés kezelése, a rendőrség lerázása

-végre nem csak egyenesen oldalra lehet kilőni a kocsiból, hanem gyakorlatilag bármerre


A teljesség igénye nélkül.

2010. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
21%
bocs 11:24-es de MÉRT KELL ENNYIRE SZÍDNI A GTA IV-et??? Szerinted mi az oka annak, hogy a San andreas 2 giga memória, a GTA IV meg 20 giga??? Nem csak a grafika! A GTA 4-ben szinte BÁRMIT megtehetsz, míg a SA-ban csak mászkálhatsz, kajálhatsz, rókázhatsz a nigger b*ziddal!!! Úgyhogy sztem csak nem akarod bevallani h a GTA IV messze felülmúlja a SA-t. Am nekem nem tetszik az SA hangulata, szerintem a legjobb hangulata a Vice citynek van, de a LEGJOBB GTA A GTA 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja...Meg az episodes from liberty city(GTA 4 kiegészítő)
2010. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
34%

Bármit megtehetsz a GTA IV-ben?! Igen?!

Akkor meséld már el nekem, hogy hol lehet a GTA IV-ben házakat vásárolni,kondizni, testalkatodon változtatni (lehetsz kövér, kigyúrt, vézna, akármi), hol lehet benne bandázni, hol lehet benne szerencsejátékozni, pókerezni, lóversenyre fogadni, hol lehet benne BMX-el nyomulni, hol lehet benne hajat vágatni, tetkót csináltatni, rendőrmotorral nyomatni, etc.

Arról már nem is beszélve, hogy sokkal több fegyver(pl. ásó, virág, öreg nénik botja xd), sokkal több jármű(pl. jetpack, vadászrepülő, BMX, traktor, rendőrmotor, kombájn)

Na ez igazi amerikai hangulat!

Na, akkor melyik játékban is lehet több mindent csinálni?!

A GTA IV egy nagy fos, arról már nem is beszélve, hogy a NASA legjobb számítógépén is akadna(nekem egy négymagos procival, 4GB RAM-mal, Win7-tel, és egy 1GB-os NVIDIA 9800GT-vel is úgy szaggat, mint az állat.)

2010. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
29%

A válasz írója 13%-ban hasznos válaszokat ad.

Amúgy meg a 13%-odon meglátszik az általános iskolás agyi szinted.

2010. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
78%

Neked meg a fogalmazásmódodon látszik meg az általános iskolás színvonal. Egy fokkal nem vagy jobb a 13-asnál.


Nekem nem hiányzott a GTA IV-ből a tetováló szalon, a fodrászat, meg a konditerem.


Ha neked meg a hangulathoz ásó traktor, meg kombájn kell, akkor látszik, hogy tényleg paraszt vagy.


Bandázás kell?

A GTA IV ben bármikor eljárhatsz szórakozni a barátaiddal, Dwayne-től telefonon kérhetsz erősítést, néhány ember személyében, Little Jacob-tól bármikor vehetsz fegyvert a kocsija csomagtartójából.


Egy városi környezetben mégsem lehet ásót, traktort kombájnt elhelyezni, ettől függetlenül a járműlista nagyon impozáns.


Kicsi a terület? A város kidolgozottabb és érdekesebb mint a San Andreasban a három együtt véve, és a területe is akkora. Az SA csak a vidéki területek miatt nagyobb.


Szerencsejátékozni nem tudsz ugyan, de van helyette bowling, darts, Stand up comedy.


A jetpack szerintem kimondottan idétlenül néz ki bármelyik játékban, de ha olyanba erőltetik bele, amibe ráadásul nem illik (GTA), az már tényleg gáz.


Szerencse, hogy volt eszük, hogy kivettek rengeteg idegesítő és felesleges baromságot a GTA-ból.


Gondolom neked az a b@szott nagy műpéló is hiányzik a San Andreas-ból...

2010. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
31%
Igen, és a gépigényről mit tudsz nekünk mondani?
2010. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!