Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb GTA játék?

Melyik a legjobb GTA játék?

Figyelt kérdés
sztem a S.A.
2010. aug. 18. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
60%

A gépigény legyen annak a problémája, aki PC-n játszik.

De nyilván nem lehet ugyan annyi a gépigénye egy korszerű grafikával és fizikával, új fizikus (Euphoria) és új grafikus (RAGE) motorral 2008-ban kiadott játéknak, mint egy 2005-ben megjelent, már akkor is korosnak számító 2001-es (RenderWare) motort használónak.


Mert ez, azért szemmel láthatóan nem ugyan az:

[link]

[link]

[link]

[link]


A gépigényen pedig a javítások rengeteget segítettek a megjelenés óta, amúgy meg 2010 van. A játék már két éves.

2010. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy én nem a grafikát nézem egy játéknál, hanem a játékélményt. A Mario sem a grafikája miatt volt jó játék...

Amúgy multiban is sokkal jobb a SA.

2010. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
80%
Hát én szerintem a Vice City a legjobb ( csak azért mert a Iv-t még nem próbáltam) de a videók alapján a GTA IV szerepel a listámon és a SA csak a harmadik lehet lepontozni mert nem szeretem a SA-t de ennyi erővel én is lepontozhatlak titeket mert nem szeretitek a vice city-t. Hagy döntse már el mindenki hogy mit szeret. Ha valakinek nem tetszik a GTA IV akkor játszon a SA-al kár ilyen hülyeségen összeveszni. (mert amint látom az kezd kialakulni)
2010. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
55%

"Amúgy én nem a grafikát nézem egy játéknál, hanem a játékélményt. A Mario sem a grafikája miatt volt jó játék...

Amúgy multiban is sokkal jobb a SA."


Te hoztad fel a gépigényt, én csak megjegyeztem, hogy ilyen grafikához nyilván erősebb gép kell, mint egy olyanhoz, ami 5 évvel ezelőtt sem számított szépnek.


Multiban hogyan jobb a SA? Nincs is benne multi. PS-en valami kiherélt szar, meg PC-n egy rajongói mod, de valódi multi nincs benne, így jobb sem lehet.


A játékélmény pedig az IV-ben is teljesen rendben van.


Kezdem azt hinni, hogy eddig még közöd nem volt a IV-hez, így pedig kritikával sem illetheted.

2010. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
35%

11:41: Az hogy rasszista vagy az a te bajod.A hangulat semmilyen?Te meg miről beszélsz?:D SA-nak van a legjobb hangulata!Egysíkú történet?Te biztos a SA-val játszottál?Ugyanis változatos a története!Tiszta hülyeségeket írsz már ne haragudj,mi az hogy a GTA 4-ben forrt ki amit a SA-ban elkezdtek?Persze ez az amiért a SA-ban 1000-szer több dolgot lehet csinálni mint a 4-ben.SZép logika :D


12:00: Te mi a francról beszélsz?Mikor mondtam én ilyet hogy senki sem dönheti el,melyik GTA a kedvenc része?Képzeld el játszottam már a 4-el,igaz csak egyszer vittem át,azt is több év után mert annyira szar volt.Teljesen baromségot írsz,a SA-ban több autó van


14:39: Itt egy barom rasszista megint akinek az értelmi szinje a béka segge alatt van,szerencsére a 15:38-as bebizonyította hogy miért vagy ekkora balfas*


Mindenki a GTA 4-re veri a farkát csak azért mert PS3-ra van és olyan jó a grafikája.Ennyire szar ízlésetek nem lehet,már hogy lehetne jobb bármelyik GTA rész a SA-nál?Minden tekintetben 1000-szer jobb az összes résznél,ti tiszta hülyék vagytok

2010. aug. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
56%
Ide figyelj 12:00 es vagyok és egyik haverom játszott már a 4el és ő mondta ja és még hogy nem mondod meg hogy melyik gta-t kell szeretni (csak mert nem úgy írtad hogy szerinted hanem hogy GTA SA a legjobb blablabla... Szerintem akkor is egy szar a SA a vice city jobb volt (én elhiszem hogy több dolgot lehet csinálni de azért hűűű de ku*va jó mert lehet benne hányni ... jó vannak benne mini játékok talán ez az egy dolog ami tetszett benne a GTA IV NEKEM sokkal jobban bejön
2010. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
72%
előzö vagyok ja és még mielőtt jöttök a gépigénnyel elárulom hogy csak gépem van és az se egy csúcskategóriás úgyhogy a gépigényről ennyit csak azért nem fogok utálni egy játékot mert esetleg nem menne a gépemen de vszinűleg kapok majd xbox360 és akkor max azon játszok vele csucsu :D
2010. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
84%
Emberek nyugi, nyugi! :D Mindenkinek meg van a joga a saját véleményéhez, és az okos ember tudja, hogy a vérpisti beállítottságú embereket úgyse lehet meggyőzni. Tehát nincs értelme a vitának. De mondjuk azt állítani a IV-ről, hogy szar, kissé elvakultságot tükröz. Ez ugyan úgy igaz a SA-ra is. Mindkét játék jó, sőt. De sok újítás van a IV-ben is a SA-hoz képest, de vannak olyan dolog is, amit kivettek. Ettől még nem lesz rosszabb a IV. Na, ennyi voltam.
2010. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
79%

"Az hogy rasszista vagy az a te bajod.A hangulat semmilyen?Te meg miről beszélsz?"


Ez aztán a fergeteges érvelés! Nem szereted a kedvenc játékomat? Köcsög rasszista vagy! A csokifagyit sem szeretem, és a Barátok köztöt sem. Mi vagyok még?


"SA-nak van a legjobb hangulata!"


És ez miben nyilvánul meg? A grafika és a pályatervezés nem igazán illik ahhoz a gettó hangulathoz, amit ők szerettek volna elérni. A vidéki területekhez még annyira sem. San Fieroban érezni, hogy itt már rendben van a dolog, de Las Venturas, és a sivatag megint nem az igazi. A Vice City hangulatos, tökéletesen eltalált rádióállomásaival sem veheti fel a versenyt a San Andreas, de még a IV sem.


"Egysíkú történet?Te biztos a SA-val játszottál?Ugyanis változatos a története!"


Csak az egysíkú mimika nélküli karakterek nem tudják elhitetni az emberrel. Sokkal jobb.


"Tiszta hülyeségeket írsz már ne haragudj,mi az hogy a GTA 4-ben forrt ki amit a SA-ban elkezdtek"


Az hogy a San Andreasban sok mindent kitaláltak, kipróbáltak, aztán a GTA IV-ben csak a működőképes dolgokat hagyták meg, amik nem törik meg a hangulatot. A többit továbbfejlesztették.


"Persze ez az amiért a SA-ban 1000-szer több dolgot lehet csinálni mint a 4-ben.SZép logika"


Nem is lényeg, hogy egyik másik idegesítő, és felesleges. Nem GTA-ba való. Ha Simsezni akarok, Simset veszek. Egyébként meg a IV is tele van lehetőséggel. Köztük sok olyannal, amit viszont a SA nem tud.


"Mindenki a GTA 4-re veri a farkát csak azért mert PS3-ra van és olyan jó a grafikája."


Akkor miért értékelte szinte minden neves lap 9.9-10 pontosra? Azok az emberek nem a grafikát nézik. Olvasd csak el a tegnapelőtt 13:27-es válaszomat. Az még csak a jéghegy csúcsa.

2010. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
67%
az utolsó kettönek van igaza
2010. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!